Ryzen 5 3600 için CTR 1.1 (ClockTuner) testi

Kötü haberlerim var :(
1608212559678.png

Bu aşamadayken arkada birçok işlem yapmam gerekti ve program kafayı yedi. Bir sonuç veremeden dondu ve log dosyasına kaydedip kendini kapattı. Tekrar başlatmalı mıyım? İyice kafam karıştı. Programı bu voltajla başlatmam mümkün mü? Tekrar 2 saat beklemek istemiyorum.
EDIT: "Diagnostic" başlangıç değerini 1.1V yaptım ve yeniden başlattım.

Son düzenleme:
Benim bir fikrim yok, hiç yaşamadım bu sorunu.
Kötü haberlerim var :(
Eki Görüntüle 786021
Bu aşamadayken arkada birçok işlem yapmam gerekti ve program kafayı yedi. Bir sonuç veremeden dondu ve log dosyasına kaydedip kendini kapattı. Tekrar başlatmalı mıyım? İyice kafam karıştı. Programı bu voltajla başlatmam mümkün mü? Tekrar 2 saat beklemek istemiyorum.

1.1 ile baştan başlattım rahat bir şekilde yine 1.0 altına inerse 0.8 ile başlatmayı düşünüyorum. Sonuçta 658mV gibi değerleri gördü az önce sorunsuz. İlginç gerçekten.
Takipteyim. :D

Peki düzgün sonuç için illa ki 1.3 (default) hali ile mi başlatmak gerekiyor testi? Gerçekten bir 2-3 saat daha bekleyemeyeceğim :D
Rastgele bir değerle başlatma. Stres testi yap, en fazla kaç V gördüysen oradan başlat öyle öyle indir.

Rastgele bir değerle başlatma. Stres testi yap, en fazla kaç V gördüysen oradan başlat öyle öyle indir.
Tamam o zaman baştan öyle yapayım. Birkaç saat de sürse artık doğru bir sonuç almak istiyorum.
Anlık ayarlarımla 1.1V üzerine çıkmıyor; 1.07 altına da inmiyor. 1.1 ile başlatıyorum öyleyse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı