Ryzen 5 3600 için fan önerisi

Yeni modellerinde AM4 uyumlu aparat geliyor, mağazaya sormak lazım. Haklısınız ürün başlığına dikkat etmemişim.

Elbette 50 lira fazla verip bu da alınabilir, olabildiğince düşük fiyatlı kalite/performans/fiyat gözeterek venomu önerdim ben de. (bilişimsporttan alışverişi olan oldu mu? nanokatalog gibi 1ayda mı gönderiyorlar ürünü yurtdışından çekip yoksa stoktan mı gönderiyorlar? bilginiz var mı?
Ben ve üç arkadaşım aynı soğutucuyu bilişimport üzerinden aldık. Ürünler üçüncü gün elimizdeydi.

Arkadaşlar 5 3600 işlemcim var stok fanı yetersiz geliyor yük altında 80'e yaklasiyor sicakligi ve bu beni rahatsız etmekte stok fanı söküp yerine daha iyi yeni bir fan alıp takmak istiyorum ama hiç anlamıyorum bilgisi olanlar bana uyum sağlamakta sorun çıkarmayacak fan önerebilirler mi, bu arada anakart ASUS Prime B450-MK.
MSI Core Frozr L

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı