Ryzen 5 3600 için RTX2070S vs RX 5700 XT

Güldüm. Diyorsun ki ihtimallere kafa atayım en iyi yardımı AMD yapar. :D NVIDIA candır ben de fanboyum(!). Kullanan zaten bilir, ucuz malın alıcıları da ucuz yahni yer olay bu hocam karar senin. 2070S daha performanslı.
Oneplus vs Samsung / Oneplus vs Huawei der susarım ucuz etin yahnisi sözünüze..

@-Jwol- Siz uzayda yaşıyorsanız bilmem ama @Shadow Ryzen adam kartın kullanıcısı, çok merak ediyorum sen kullanıyor musun? Bir hafta içerisinde kartın driverlari ile alakalı aldığım SS'lerin haddi hesabı yoktu. En azından adam kullandığı kartın eksi yönlerini soyluyor insanlara AMD çalışanı gibi muamele yapmıyor.

Hocam ağzı olan konuşuyor. Ben bu kartla ilgili neredeyse bu forumda en çok konu açan adamım. AMD'yi önermiyorum hiçbir ekran kartını da. Sebebi ise AMD sürücüleri. Yoksa kartlar çok iyi. Bak ekran kartı çıkalı kaç ay olmuş daha adamakıllı ekran kartı sürücüsü yok ortalıkta. Siteye girin bakın RX 5700 serisinin sorunsuz olduğu bir sürücü yok.

Hocam ağzı olan konuşuyor. Ben bu kartla ilgili neredeyse bu forumda en çok konu açan adamım. AMD'yi önermiyorum hiçbir ekran kartını da. Sebebi ise AMD sürücüleri. Yoksa kartlar çok iyi. Bak ekran kartı çıkalı kaç ay olmuş daha adamakıllı ekran kartı sürücüsü yok ortalıkta. Siteye girin bakın RX 5700 serisinin sorunsuz olduğu bir sürücü yok.
Konuşma konusunda sizi çok iyi anlıyorum. Kartlara söylenecek laf yok ama sürücü sıkıntılı, hayırlı sosyaller Dostum.

Bana göre her iki kartta 1080 için fazla, 2k için 1660 ti den Msi Rtx 2070 Süpere geçtim. İnanır mısın yazılım bile yüklemedim, tak çalıştır o derece :) 2k ultra ayarlarda 65 derecenin üstü görülmedi.
Kısa ve net yazacağım. Bütçem var ve kafam rahat olsun diyorsan Rtx 2070 Super al yazılımmış hatalarmış uğraşma keyfine bak.

19.12.3 sürücülerinde hiç bir sorun yaşamadım. e-sports ve gaming modlarını hiçbirşey kapatmadan takılmadan oynuyorum şuan. Demekki herkes yaşamıyor bahsettiğiniz sorunları. Önceki adrenalin 2020 sürücüleri berbattı o ayrı. 2020 çıkmadan önceki son 3 sürücüde de bir sorun yaşamamıştım. Onlarda gayet stabil çalışmışdı.

19.12.3 sürücülerinde hiç bir sorun yaşamadım. e-sports ve gaming modlarını hiçbirşey kapatmadan takılmadan oynuyorum şuan. Demekki herkes yaşamıyor bahsettiğiniz sorunları. Önceki adrenalin 2020 sürücüleri berbattı o ayrı. 2020 çıkmadan önceki son 3 sürücüde de bir sorun yaşamamıştım. Onlarda gayet stabil çalışmışdı.
Ne oynuyon gta vice city mi? Nasıl her model farklı? Bu nasıl bir olay? Ekran kartı aynı zaten soğutması farklı diye mi takılıyor? Şu Enhanced Sync aç güzelce bir oyun oyna videoya çek elinden öpecem senin.

Her ne kadar 2070S almak istesemde MSI Gaming X 5700 XT almak durumunda kaldım. Daha kullanmak nasip olmadı çünkü şehir dışındayım. Bakalım ayın 10'nda döneceğim. İyi mi yaptım kötü mü yaptım dönünce göreceğim artık. 2 kere aynı kartı kullandım ikisi de sorunlu çıktı, eğer ücret iadesi alabilseydim model yükseltip 2070S alacaktım ama ücret iadesi alamadım ve aynı kartıda tekrar almak istemedim. ( Asus Rog Strix RTX 2070) O nedenle birazda risk alarak 5700 XT+ MSI Gaming Plus Max Anakart aldım. Umarım pişman olmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı