Ryzen 5 3600 İçin Soğutucu Tavsiyesi

Ben rastgele bir soğutucu tavsiyesi istemedim yazışmaları okusaydın keşke bende seidon 120v var buna aparat alıp taksammı yoksa stok fanınımı kullansam diye akıl almak için açmıştım konuyu.

Bunları dikkate alıcam
Kafam rahat olsun kullanırken ikide bir sicakliklari kontrol edip durmayayim diyorsan tak sıvı soğutmani kullan derim.

Merhabalar. Geçenlerde Ryzen 5 3600 satın aldım bende de Cooler Master Seidon 120V V3 Plus var. Bunun normalde AM4 desteklemiyor fakat desteklemesi için AM4 Update kitim var. Şu an stock fan kullanıyorum. Cooler Master fanımıda 200 TL'ye bir kişi istiyor. Sizce 200 TL'ye onu satmalı stock fan mı kullanmalıyım yoksa Cooler Master fanı mı takmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master tak bence. 200 liraya da verme ne gerek var. Alacağın soğutucu 250-300'den aşağı değil.
Yanıtınız için teşşekür ederim o hesaptan yazmadığım için bundan cevap veriyorum büyük ihtimal bende takıp kullanmaya devam edicem 200 tl satmak mantıksız geldi stock fan yeterli diyenler var bilemedim gerçekten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı