Ryzen 5 3600 ile RX 590 Fatboy darboğaz yapar mı?

İşte bunu anlatıyorum. Siz sorun yaşamamışsınız ama arkadaş yaşayabilir, şansa bırakmamak gerek. Aynı fiyata 1660S varken ben önermem.
Böyle şans işleri de hep beni buluyor yahu.
Millet bas bas bağırıyor, SU630 ve SU650 almayın, diye. Ben bir değil, tam iki tane aldım ve ikisinide sorunsuz kullanıyorum :D

Gta 5 te hiç sıkıntı yaşamadım derecelerde bu civardaydı pubg ve bannerlordda kapanma sorunu oldu ve bu ayarları çok aradım kartı alır almaz bu ayarları yapacağım teşekkür ederim
Rica ederim. Dediğim gibi herhangi bir sıkıntı yaşarsanız yeni konu açıp beni etiketleyin.
Ben bütçe kısmında değil, kart konusunda söyledim. Yoksa 1660S tercihi daha iyidir. Yoksa bende Nvidia'yı, AMD'ye tercih ederim.

Ben daha 1 aydır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sizler, benden daha tecrübelisiniz. Saygı duyarım ☺ .
Yazınızda biraz kinaye sezdim ama neyse. :) Sakın yanlış anlamayın size laf söylemiyorum. Sonuçta kullanıp da memnun kaldığınız bir ürünü tabi ki de tavsiye edebilirsiniz. Bende hiçbir AMD ekran kartlarını veya XFX RX 590 ekran kartını kötülemek gibi bir amacım yok ne kadar da XFX RX 590 ekran kartı ile sorunlarla uğraşsam bile. Yani para verip aldığım bir ürünü neden eleştirip tavsiye etmeyeyim ki?

RX 590 Fatboy kartta ciddi bir ısınma sorunu var. Darboğaz konusunu sorarsan darboğaz olmaz. O işlemci çok daha üst kartları bile besleyebiliyor 😀
Hocam ısınma sorunu undervolt ve fan ayarı ile halloluyor fakat WattMan ve siyah ekran hataları beni çıldırtmıştı diyebilirim. :D

Millet bas bas bağırıyor, SU630 ve SU650 almayın, diye. Ben bir değil, tam iki tane aldım ve ikisinide sorunsuz kullanıyorum :D
Şansınız iyiymiş. :D İnşallah da sıkıntı yaşamadan kullanmaya devam edersiniz.

RX 590 Fatboy kartta ciddi bir ısınma sorunu var. Darboğaz konusunu sorarsan darboğaz olmaz. O işlemci çok daha üst kartları bile besleyebiliyor 😀
İşlemci yüksek performansta çalışıyor ekran kartı onun hızına yetişemiyor gibisinden bi bilgi aldım ondan konu açma gereği duydımda iyi ki açmışım kartı tekrar iade etme zorunda kalmayacağım 😂

Ben de JD yerine Adata kalitelidir diye 7TL daha verip SU 650 almıştım. Sonra kronik sorunlu olduğu ortaya çıktı ama kullanırken ben bir sorun yaşamamıştım şuan kullanan kişi de yaşamıyor. Hatta kutudaki değerin aksine 120GB bir SSD diskte ilk defa 560MB okuma 500MB yazma hızı gördüm 😀

Sonra BX 500 aldım ve sağolsun kendisi yükte 78 derece oluyor 😅

Ben de JD yerine Adata kalitelidir diye 7TL daha verip SU 650 almıştım. Sonra kronik sorunlu olduğu ortaya çıktı ama kullanırken ben bir sorun yaşamamıştım şuan kullanan kişi de yaşamıyor. Hatta kutudaki değerin aksine 120GB bir SSD diskte ilk defa 560MB okuma 500MB yazma hızı gördüm 😀

Sonra BX 500 aldım ve sağolsun kendisi yükte 78 derece oluyor 😅
Kullandığınız iki model de sorunlu, üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı