Ryzen 5 3600 RX 570 ile darboğaz yapar mı?

ErdoganT

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba! Yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. AMD Ryzen 5 3600 ekran kartına MSI Armor RX 570 8gb olur mu? Darboğaz yapma durumu var mı ve buna uygun bir anakart söyler misiniz? Ve bunun yanına da 16 veya 24 GB RAM'de alacağım. Bunda da tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.Darboğaz olmaz hatta fazla bile gelir diyorsanız buna uygun başka çok tuzlu olmayan bir ekran kartıda önerebilirsiniz. Ve buna sıvı soğutucu almalı mıyım?

RTX 2080'e kadar besleyen bir işlemci tabii ki darboğaz yapmaz. Eğer kartı almadıysanız hiç almayın. Parasını hak etmeyen bir kart ve eskidi artık aynı fiyata GTX 1650S alabilirsin.
16GB RAM oyun oynayacaksan fazlasıyla yeterli.
İşlemci üzerinde OC yapmak istiyorsan şu anakartı:
OC'suz normal kullanacaksan

RTX 2080'e kadar besleyen bir işlemci tabii ki darboğaz yapmaz. Eğer kartı almadıysanız hiç almayın. Parasını hak etmeyen bir kart ve eskidi artık aynı fiyata GTX 1650S alabilirsin.
16GB RAM oyun oynayacaksan fazlasıyla yeterli.
İşlemci üzerinde OC yapmak istiyorsan şu anakartı:
OC'suz normal kullanacaksan
1650 süper gta online ortalama kaç fps verebilir?

1650 süper gta online ortalama kaç fps verebilir?
Bilemiyorum Offline olarak 80-90 veriyordu. Online'da işlemcinin performansına göre değişir akıcı bir performans alırsın diyim. Ayrıca bilgisayar toplamak istiyorsan veya parça almak istiyorsan tam bütçeni belirt daha iyisini alman için yardımcı olayım.
Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD B450 2133MHz DDR4 Soket AM4 mATX Fiyatı
RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4 3000MHz Ram daha ucuzu bulunabilir.
Ekran kartı olarak GTX1650 Super veya 1660 öneririm hocam.
Tek modül ram neden önerdin? Onu geçtim önerdiğin RAM fiyatı çok pahalı. 2X8 650 liraya 16 GB RAM alınabiliyor. (gammix D30)

Bilemiyorum offline olarak 80-90 veriyordu. Online'da işlemcinin performansına göre değişir akıcı bir performans alırsın deyim. Ayrıca bilgisayar toplamak istiyorsan veya parça almak istiyorsan tam bütçeni belirt daha iyisini alman için yardımcı olayım.

Tek modül RAM neden önerdin? Onu geçtim önerdiğin RAM fiyatı çok pahalı. 2x8 650 liraya 16 GB RAM alınabiliyor. (Gammix D30)

Pardon tek modül olduğunu görmedim :).

Bilemiyorum Offline olarak 80-90 veriyordu. Online'da işlemcinin performansına göre değişir akıcı bir performans alırsın diyim. Ayrıca bilgisayar toplamak istiyorsan veya parça almak istiyorsan tam bütçeni belirt daha iyisini alman için yardımcı olayım.

Tek modül ram neden önerdin? Onu geçtim önerdiğin RAM fiyatı çok pahalı. 2X8 650 liraya 16 GB RAM alınabiliyor. (gammix D30)
5.000 e kadar çıkabilirim

5.000 e kadar çıkabilirim
Dikkat *2 ADET sipariş edeceksin* (RAM 2X8)

Yeni konular

Geri
Yukarı