Ryzen 5 3600 ile Wraith prism soğutucu kullanmak

Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Soğutucu olarak Dark Freezer X124 aldım kule tipi hava soğutucu. Soğutması gayet güzel ama görünüş olarak Wraith prism çok hoşuma gidiyor. 2. El kullanılmamış Wraith prism buldum bunu alsam sıcaklık değerlerim nasıl olur çok kaybım olur mu? Ryzen 5 3600 ile Wraith prism kullan biri bilgi verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bana kalırsa soğutucun prismden daha iyi. Ben de X120 olan modeli kullanıyorum. Prime testte 78 dereceyi geçmiyor. Oyunlarda da 65i geçmedi. Boşta ise ortalama 45 derece. Fan hızı da oyunlarda 1000-1200 RPM geçmiyor. Sessiz sayılır yani oyundayken.

Valla bana kalırsa soğutucun prismden daha iyi. Ben de X120 olan modeli kullanıyorum. Prime testte 78 dereceyi geçmiyor. Oyunlarda da 65i geçmedi. Boşta ise ortalama 45 derece. Fan hızı da oyunlarda 1000-1200 RPM geçmiyor. Sessiz sayılır yani oyundayken.
Evet bende memnumum aslında ama prismin görünüşü cidden çok hoş kafam çok karıştı

Dostum senin soğutucu ile nasıl bir fark oluşur bilemiyorum ama oyun oynarken stealth ile 80 dereceleri görüyordum prism ile max 70 civarı. 70 dereaceler seni tatmin ediyorsa kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı