Ryzen 5 3600 işlemci soğutucu önerisi

Bütçe
500-550

Taha Özdemiir

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Organizatör - Koordinatör
Arkadaşlar sipariş ettiğim R5 3600 işlemcim elime ulaştı ve anakartıma yerleştirdim. İşlemcimin sabit ve ortalamanın altında bir sıcaklıkta çalışmasını ve beni minimum 3 sene götürmesini istiyorum. 500-550 TL bütçe ile sıvı veya hava soğutma tavsiyelerinizi bekliyorum. Sıvı soğutucu almaktan biraz korkuyorum. Technopat'ın bozulan bir sıvı soğutucu ile ilgili videosu vardı. Sıvının sızıp akmasından ve sistemi bozmasından korkuyorum. Bunun ihtimali yüzde kaçtır? Aydınlatırsanız sevinirim.

Kasamı Aerocool Airhawk Duo modeli sipariş ettim. Gelmesini bekliyorum, sistemi ona geçiricem.
Bu modeli alırsanız kasanıza uyum sorunu olmaz. Kasanıza sığacaktır. Geniş bir kasa olduğu için sanırım hemen hemen bütün kule tipi soğutucular sığar.
airhawk.jpg

af34.jpg

Bu modeli alırsanız kasanıza uyum sorunu olmaz. Kasanıza sığacaktır. Geniş bir kasa olduğu için sanırım hemen hemen bütün kule tipi soğutucular sığar.
Eki Görüntüle 501494
Eki Görüntüle 501495

Konuyu hortlatmış olacağım ama, Corsair Spec Delta RGB kasa kullanıyorum. Anakartım da ASUS Prime B450 M-K. Benim kasama sığar mı acaba bu fan? Araştırdım lakin bir bilgi bulamadım.

bende yeni ryzen5 3600 lü ve aynı kasa ile ( Aerocool airhawk) pc topladım.Bana önerilen soğutucu şu şekilde ;

T6 Ultra soğutma 6 bakır kanallı rainbow cooler fan

Önerirmisiniz sizlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı