Ryzen 5 3600 + RTX2060 Super sistem toplama

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 2B
ssd kronik sıkıntılı.her iki anakartta da 2 ram slotu var.anakart aynı varsayılan kalsın.ssd yerine ocz kullanın.sıvı soğutmayı sonra alabilirsiniz.
Tamam sağol
ssd kronik sıkıntılı.her iki anakartta da 2 ram slotu var.anakart aynı varsayılan kalsın.ssd yerine ocz kullanın.sıvı soğutmayı sonra alabilirsiniz.3000 mhz ile 3200 mhz arasında çok bir fark yok.ram ise varsayılan kalsın.
3200 mhz çekmemin sebebi amd işlemcilerin performansını mhz oldukça etkiliyor bide rgb severim :)

Son düzenleme:
reis sana diyeyim 2060 super yerine rx57000xt al hem daha ucuz hemde daha performanslı aralarında 20 fps fark atar
ben arkadaşa söyledim o seçti.rtx takıntısı yok ama rtx olsa fena olmaz dedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5700 XT nin tek eksiği RTX ve bir kaç FPS değil. Sürücüleri sıkıntılı tercih etmeni önermem. 2060S iyidir bütçe yeterse 2070S alırsınız.

aynı sistemde ki rx 5700xt gaming x modelini seçerseniz hem rtx 2070s gücünde bir performans ve güzel bir twin frozr 7 soğutma teknolojisi alırsınız.
Ben 2 kere iade ettim. Bir dahada bulaşmam AMD ekran kartlarına. Yeni serileri belki farklı olur ama bu seri tutturamadı bence.
aynen hocam.amd laptop kullanıyorum.kışın doğalgaz kullanmadan ısınıyorum.hem paradan tasarruf ediyorum.amd işlemci alırım ama amd ekran kartı almam.

Screenshot_20200201_130029_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20200201_130031_com.android.chrome.jpg
Son durum bu nasıl olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı