Ryzen 5 3600 RX 5600XT sistem toplama

Hocam ancak benim alacagım yer tanıdık oldugu için 6700TL'ye geliyor bütün sistem parasına bakmayın normalde bende RX5700 alma yanlısıyım ama orada yok

Benim düşümdüğüm sistem:
AMD Ryzen 5 3600 3.6 - 4.2 GHz AM4 İşlemci
MSI B450 Tomahawk Max DDR4 4133 MHz AM4 ATX Anakart
MSI RX 5600 XT Gaming X
XPG Spectrix D41 16 GB (2x8) 3000MHz DDR4 CL16 RGB Kırmızı RAM
XPG 512 GB Spectrix S40G NVMe OKUMA 3500 MB-YAZMA 3000 MB M.2 SSD
Cooler Master Masterbox MB520 RGB Temperli Cam Yan Panel MidTower ATX bilgisayar Kasası
Cooler Master Masterliquid ML240L RGB LED Fanlı Sıvı Soğutma Sistemi
Cooler Master MWE 650W 80+ Güç Kaynağı
AOC 24G2U 24" 1ms 144Hz FHD FreeSync IPS Gaming monitör

Hocam diyorum ki nasıl olmuş bana diyorsunuz o fiyata degmez falan sizze diyorum ki Vatan'dan nereden baksan % 20 % 30 daha ucuza alacağım diyorum siz halen fiyatını hak etmiyor diyorsunuz lütfen yorumları okuyarak mesaj atın.

Hocam diyorum ki nasıl olmuş bana diyorsunuz o fiyata degmez falan sizze diyorum ki Vatan'dan nereden baksan % 20 % 30 daha ucuza alacağım diyorum siz halen fiyatını hak etmiyor diyorsunuz lütfen yorumları okuyarak mesaj atın.
Güzel bir sistem ASUS biraz sorunlu AMD tarafında ama çok kötü değil Sapphire Pulse'den iyi mesela.

Hocam ASUS ROG serisinde RX 5700 XT serisinde vardı harelde ama düzeltiler onu diye biliyorum en soğuk çalışan kartlardan biri.

NVIDIA tarafında öyle ASUS MSI gibi kartlar termal padleri yarım kart üretip satışını azaltıyorlar NVIDIA baskısı yüzünden AMD tarafında Sapphire Nitro+ ASUS'da ROG STRIX MSI'de Gaming X'ten başkası alınmaz yani güzel sistem keşke benim de olsa da Cyberpunk 2077 oynayabilsem :(.

Hocam bende sadece AMD'de ASUS'da sadece ROG STRIX öeneriyorum ve bende onu alacagım hem cok hoş duruyor hem de buz gibi

ASUS ROG STRIX 5700 XT sıcaklık problemleri olduğu söyleniyor(78 derece) forumda genel kanı böyle. Yoksa bende ASUS ROG STRIX 5600 XT veya 5700 XT almayı düşünüyordum. Ancak ASUS'un NVIDIA ROG STRIX kartları kadar iyi soğutma performansı vermiyor diyorlar. Buz gibi olduğuna emin misiniz? Öyle bir şey varsa ASUS alırım bende. Yoksa MSI 5600 XT (ya da 5700 XT) Gaming X kartına yöneleceğim.

Eminim tecnopat yapmıştı zaten YouTube'den bulabilirsiniz
ASUS ROG STRIX 5700 XT sıcaklık problemleri olduğu söyleniyor(78 derece) forumda genel kanı böyle. Yoksa bende ASUS ROG STRIX 5600 XT veya 5700 XT almayı düşünüyordum. Ancak ASUS'un NVIDIA ROG STRIX kartları kadar iyi soğutma performansı vermiyor diyorlar. Buz gibi olduğuna emin misiniz? Öyle bir şey varsa ASUS alırım bende. Yoksa MSI 5600 XT (ya da 5700 XT) Gaming X kartına yöneleceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı