Ryzen 5 3600+RX 5700 XT sistem toplama

EmirKle

Femtopat
İşlemci tamamda ekran kartı kafamı karıştırıyor. İnternet'te çok sıkıntılı bir kart olarak yazmışlar. Bir de sizin görüşünüzü merak ettim

Önceden desen iyi olurdu güncelleme ile sorunları düzelttiler.

Kardeşim kullandığım kart XFX Ultra THICC III modeli 40 çeşit Driver kurdum rastgele siyah ekran hatası almamak için 2 kere servise yolladım çözüm bulamadılar.
Boş yorum.

Sapphire Nitro Plus modelini kullanıyorum çok memnunum.

Sen kendi tecrübeni söylüyorsun bende kendiminkini kartı alalı 3 ay oldu 1.5 ayı serviste geçti.

Kardeşim kullandığım kart XFX Ultra thıcc III modeli 40 çeşit Driver kurdum rastgele siyah ekran hatası almamak için 2 kere servise yolladım çözüm bulamadılar.

Bir araştırdımda evet kronik hatalar var şahsen benim ve tanıdıklarımın başına böyle bir şey gelmedi ama arkadaşın başına gelmiyeceği anlamına gelmiyor.

Bir araştırdımda evet kronik hatalar var şahsen benim ve tanıdıklarımın başına böyle bir şey gelmedi ama arkadaşın başına gelmiyeceği anlamına gelmiyor.

Tam da bu yüzden uyarı niteliğinde yazdım yani bu ürünler ucuz şeyler değil daha düşük riskli ürünleri tercih etmek gerekir.

Tam da bu yüzden uyarı niteliğinde yazdım yani bu ürünler ucuz şeyler değil daha düşük riskli ürünleri tercih etmek gerekir.

Kardeş aldığın marka XFX, Nitro Plus'u 3050 liraya aldım indirimden tercihin yanlış.
Bir de gülücük atmış çocuk ya bu işte Sapphire her zaman en iyisidir AMD kanadında başın çok ağrır :)

Son düzenleme:
Kardeş aldığın marka XFX, Nitro Plus'u 3050 liraya aldım indirimden tercihin yanlış.
Bir de gülücük atmış çocuk ya bu işte Sapphire her zaman en iyisidir AMD kanadında başın çok ağrır :)

.

Reddit'te falan yaşayan çok arkadaş olmuş zatende marka fark etmiyor markalar Max soğutucuyu falan etkiler kronik hatası olan bir kart bu şu an yaşanıyor mu bilmiyorum ama önceden yaşayan bayağı arkadaş var.

Son düzenleme:
İmzamdaki sistemi toplarken ekran kartı konusunda benzer şekilde muallakta kalmıştım. İkinci el GTX 1080 aldım hem daha uyguna hem de aklımda soru işareti kalmadan. 5700 XT test verilerine göre oldukça güçlü ve iyi bir kart ancak gerek olumsuz yorumlar gerekse yaşanan hatalara göre açılan konular açısından 3 bin tl bandında para verip sonradan başının ağrımasını istemiyorsan tavsiye etmiyorum.Az bir para değil nihayetinde.İşlemci zaten oldukça iyi bir tercih.

Geri
Yukarı