Ryzen 5 3600 sıcaklık düşürme

sidewind3r

Hectopat
AMD Ryzen 5 3600'e sahibim ekran kartim GTX1660 4.00GHz'de 1.25 Volt'ta kullanıyorum ve Call of Duty gibi ağır oyunlarda 75-78 dereceyi görüyor ve bu beni biraz rahatsız ediyor. Bunu 65-70 sabit yapmak için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinize OC yapmışsınız sanırım. Soğutma tarafında biraz daha önem vermeniz gerekiyor. Sıcaklık aşırı yüksek değil ama istediğiniz sıcaklıklar için biraz daha güçlü bir soğutma kullanmalısınız. Şuan soğutma için ne kullanıyorsunuz?

İşlemcinize OC yapmışsınız sanırım. Soğutma tarafında biraz daha önem vermeniz gerekiyor. Sıcaklık aşırı yüksek değil ama istediğiniz sıcaklıklar için biraz daha güçlü bir soğutma kullanmalısınız. Şu an soğutma için ne kullanıyorsunuz?

Stok fan herhangi bir ekstra fan yok şu an, Volt'u falan düşürsem 65derecede falan oynayabilir miyim diye düşünüyorum.

Stok fan herhangi bir ekstra fan yok şu an, Volt'u falan düşürsem 65derecede falan oynayabilir miyim diye düşünüyorum.

CPB kapatın güç sçeneklerini dengeliye alın Volt düşürün. Eğer bütçe varsa kaliteli bir termal macun ve soğutucu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı