Ryzen 5 3600 sistem için ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan TAL0S
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 tane seçeneğin var zaten ve AMD istemediğini söylüyorsun. 2 seçeneğin olduğunu sen de biliyorsun neden ısrarla soruyorsun? Ya 2060 Super ya da 2070 alacaksın.

3736 TL'ye düşünülebilir.

Abi eğer bütçen yetiyorsa asus rog strix radeon rx 590 ı öneririm amd işlemciyle performansı yüksek olur. Eğer daha ucuzunu istersen rx580 veya rx570 e göz atabilirsin. Amd ekran kartı istemiyorsanda gtx 1660 önerim olur sana 👍 👍 👍
Kardeşim o sisteme RX590 gibi ekran kartı önermek küfreder gibi olmuş :) RTX 2060 Super diyorum kullanan biri olarak. Model olarak kullanan biri olarak Gaming X öneririm dostum ama bütçene uygun hangisini alırsan al üzmez şöyle bir fiyat araştırması yapıp uygununu al derim.

O modelde gayet iyi ve Strix ile kapışır.
@Lemi Galip o modeli kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Kanka, ben normal 2060 kullaniyorum. Bu, benimkinin hem soğutma hem kart olarak bir üstü, ben düşünmeden alırdim. Gonul bunu istersi olmadi karta parayi taksit taksit yatirdiklari icin.

Aorus ve Strix çok güzel.
Bir de dik ekran kartı aparatı aldın mı tadından yenmez :)
Kanka, ben normal 2060 kullaniyorum. Bu, benimkinin hem soğutma hem kart olarak bir üstü, ben düşünmeden alırdim. Gonul bunu istersi olmadi karta parayi taksit taksit yatirdiklari icin.
2060 Aorus Extreme model hocam o zaman sendeki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı