Ryzen 5 3600 sistem mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

MelihGkk

Decapat
RAM
Corsaor vengeance 8x2 3600 mhz
SSD veya HDD modeli
sandisk ve samsung evo,Xpg 8200 pro
Ekran kartı
Rx 5700
Anakart
ASUS B550 PRIME PLUS
İşlemci
Ryzen 5 3600
Merhaba, Ryzen 5 3600 ve ASUS'u Prime B550 Plus anakart sahibiyim. Anakartım yeni ve montajı dün yaptım eski kartım B450 S2 h modeli idi. Ama nedendir bilmiyorum dünden beri mavi ekran hatası alıyorum. Cözemedim bir türlü yardımcı olur musunuz lütfen resmen psikolojim bozuldu.
disk.yandex.com.tr/d/jakFn--XpEevLg

Dosya Ekleri

• 20220126_184854.jpg
    20220126_184854.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 31
Hata ses sürücünüzden kaynaklı.

Sürücüyü güncelleyin.

Şimdilik anakart üreticisinden verdim, tekrar ederse Technopat veritabanından alırız sürücüyü.

Hata ses sürücünüzden kaynaklı.

Sürücüyü güncelleyin.

Şimdilik anakart üreticisinden verdim, tekrar ederse Technopat veritabanından alırız sürücüyü.

Merhaba Audio'yu mu idireceğim acaba.

Tam bakacaktım ASUS sitesi çöktü :)

Realtek setup varsa onu çalıştırın, sürüm aynı olduktan sonra bence çok da bir şey fark etmeyecek.

Yükledim hocam bakıyorum hala şu an gitmedi ama bir ses sürücüsünden mavi ekran nedir ya. Benim anlamadığım sürücüde sorun varsa ses nasıl çalıyor müzik falan.

MEMORY_MANAGEMENT hatasında yani RAM hatasında Ethernet adaptörünün çökerttiğini gören gözler var burada. (ciddi ciddi yaşanmış olay.)

Çok da şaşırtıcı değil :)

Hala gelmedi hocam yani mavi ekran düzeldi sanirim çünkü PC açınca 3 4 dk da bir geliyordu reset atiyordu tavsiyeniz var mı başka test edeyim mi bu arada Allah sizden razı olsun cidden çok mutlu ettiniz beni vallahi ya.

Geri
Yukarı