Ryzen 5 3600 sistem nasıl?

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz DDR4 RAM: 800.

Ryzen 5 3600: 2800.

GTX 1050.

Gigabyte B450M S2H AMD B450 3600MHz (OC) DDR4 soket AM4 mATX anakart.

Corsair Carbide serisi SPEC-05 550W 80+ Bronze USB 3.0 siyah mid Tower kasa

BenQ Zowie XL2411k 24" 144Hz 1ms (3xhdmı DP)Full HD TN DyAc pivot espor oyun monitörü.

Ramler hariç sistem iyi fiyat ne kadar?
Ram olarak ne önerirsiniz? Ekran kartı harici sıfır 8k küsür tutuyor. Bir de 480 gb kingston ssd ekledim.
Ekran kartı harici sıfır. Bir de SSD ekledim. Fiyat 8K küsur tutuyor.

Fiyat ne kadar sistem fena değil?
Ekran kartı harici sıfır sistem. Ssd ile birlikte 8k küsür tutuyor.

Ekran kartı 1650, RX570, RX 5500 XT, minimum 1050 Ti olursa daha iyi olur(2.el bakın)

Yazmayı unutmuşum, kusura bakma. 2. El olarak idaereten alacağım bu kartı. Ileride güncelleyeceğim.
Ram olarak bütçeniz ne kadar ve SSD hangi model eğer A400 ise kronik sıkıntılı SSD diye biliyorum.
Ssd olarak a400, evet. Güncel olarak revaşta olduğu için ona yöneldim. Bir diğer baktığım ise sandisk'ti. Ram olarak bütçem ise listeye eklediğim ram kadar. Herhangi model önerin var mı?
Bu arada anakart sizce şu an da yüksek bütçeli kartları destekler mi? Mesela 1660s almaya kalksam ileride sorub yaşar mıyım?

Hocam RAM olarak buna bakabilirsiniz.
SSD olarak buna bakabilirsiniz.
Yazmayı unutmuşum, kusura bakma. 2. El olarak idaereten alacağım bu kartı. Ileride güncelleyeceğim.

Ssd olarak a400, evet. Güncel olarak revaşta olduğu için ona yöneldim. Bir diğer baktığım ise sandisk'ti. Ram olarak bütçem ise listeye eklediğim ram kadar. Herhangi model önerin var mı?
Bu arada anakart sizce şu an da yüksek bütçeli kartları destekler mi? Mesela 1660s almaya kalksam ileride sorub yaşar mıyım?
Hocam ana kart güzel 1660s takarsınız bir sorun yaşamazsınız.

Hocam RAM olarak buna bakabilirsiniz.
SSD olarak buna bakabilirsiniz.

Hocam ana kart güzel 1660s takarsınız bir sorun yaşamazsınız.
Dediğiniz ürünlere baktım. Ramlerden 2 adet alacaktım. Dediğiniz ramlerden alırsam ram başı 200 TL fazladan ödemiş olacağım. Aynı şekil ssd de 100 TL fazla. Ramlere ve ssdlere bu farkları vermeye değer mi, ne gibi farklılıklar olur? Açıklama şansın var mı?

Dediğiniz ürünlere baktım. Ramlerden 2 adet alacaktım. Dediğiniz ramlerden alırsam ram başı 200 TL fazladan ödemiş olacağım. Aynı şekil ssd de 100 TL fazla. Ramlere ve ssdlere bu farkları vermeye değer mi, ne gibi farklılıklar olur? Açıklama şansın var mı?
Değer bence bir sıkıntı yaşamazsınız SSD içinde geçerli bahsettiğiniz A400 kronik sıkıntılı SSD.

Yeni konular

Geri
Yukarı