Ryzen 5 3600 sistemde FPS düşüşleri

İşletim sistemi
Windows 10
Selam arkadaşlar.

Sistemim.
RTX 2060 Ryzen 5 3600 16 RAM anakart B450 ve 240 Hz monitör 500 GB SSD kullanıyorum.
Oyun ile ilgili denemediğim yöntem kalmadı ama bir türlü çözemedim ani drop yiyorum ve oyun biraz geriden geliyor gibi örnek rakip ile bir anda göz göze geldiğim de o çoktan beni vurmuş oluyor hatta bazen önce ölüyorum sonra ateş sesi geliyor internet hızım 47 download ve sadece bu cihaz da kullanıyorum ve FPS yüksek ama oyun akıcı değil sanki monitörle kasa arasın da bir iletişim problemi var.
Afterburner değerlerin de ise CPU sıcaklığı 85'i geçmiyor genel olarak diğer oyunlarda da benzer sorunlarla karşılaştım.
Fikri olan var mı şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    992,1 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
CPU sanallaştırmayı açın. İşleciniz sanallaştırmayı destekliyor BIOS'a girip açabilirsiniz. FPS'iniz emulator kullanırken büyük oranda artacaktır.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar.

Sistemim.
RTX 2060 Ryzen 5 3600 16 RAM anakart B450 ve 240 Hz monitör 500 GB SSD kullanıyorum.
Oyun ile ilgili denemediğim yöntem kalmadı ama bir türlü çözemedim ani drop yiyorum ve oyun biraz geriden geliyor gibi örnek rakip ile bir anda göz göze geldiğim de o çoktan beni vurmuş oluyor hatta bazen önce ölüyorum sonra ateş sesi geliyor internet hızım 47 download ve sadece bu cihaz da kullanıyorum ve FPS yüksek ama oyun akıcı değil sanki monitörle kasa arasın da bir iletişim problemi var.
Afterburner değerlerin de ise CPU sıcaklığı 85'i geçmiyor genel olarak diğer oyunlarda da benzer sorunlarla karşılaştım.
Fikri olan var mı şimdiden teşekkürler.

GameLoop beta kullanarak 90 FPS oynayabilirsiniz.

Teşekkür ederim arkadaşlar ben zaten 90 FPS olan beta sürümü kullanıyorum ve BIOS sanallaştırma da açık fakat kurulum esnasın da güç kaynağı kabloları düzgün takılmamış sorun bundan kaynaklanıyor sanırım şimdi deneyeceğim.
BEKO2853 90 FPS var dene 60 la kalma :D.
Arkadaşlar kurulumu yaptırdım fakat oyunda şöyle bir sorunum var düşman bana sıktığı ilk kurşunda ölüyorum belli ki görüntü bana geç geliyor ne yapmayı tavsiye edersiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı