Ryzen 5 3600 Soğutucu önerisi

Eee? Biliyorum? Ne alakası var şimdi? Dediğim şeyden bunu çıkardıysan bir doktora görün.
Bu kadar çıkıştığına göre haksız olduğunu anladın ama belli etmiyorsun. Neyse tamam uzatmaya gerek yok konu kirlenmesin.

Bu kadar çıkıştığına göre haksız olduğunu anladın ama belli etmiyorsun. Neyse tamam uzatmaya gerek yok konu kirlenmesin.
Neyi ne yapmıyorum haha? Böyle kurtulamazsın.
Ben hiçbir şey demedim arkadaş ikisini de hava soğutucu sanmış olabilir sandığımdan öyle yazdım senin beni suçladığın şeye bak.

Cool Master M610P kullanıyorum gayet buz gibi millet sıvı soğutma abiiii tabii ki iyidir kafasından bir çıkın ezbercilik yapmayın.

Arkadaşlar herkes artctic önermiş ama RGB'si olmadığı için tercihlerim arasında değil. Yinede teşekkür ederim.
240 yerine 120 tercih etmemin nedeni ekran kartım çok ısınıyor üste +1 egzoz fan takacağım. Aşırı havadar bir kasa olması gerekiyor önde ki 3fan içeri hava almak zorunda desem yeridir.

Bütçe 500 Çok fazla bir bütçem yok anakartımı da görmek istiyorum kasaya baktığım zaman o yüzden ikisi de bana oyunlarda 60-65 gibi bir derece vericekse SilverStone 120mm alıcam.

Arkadaşlar herkes artctic önermiş ama RGB'si olmadığı için tercihlerim arasında değil. Yinede teşekkür ederim.
240 yerine 120 tercih etmemin nedeni ekran kartım çok ısınıyor üste +1 egzoz fan takacağım. Aşırı havadar bir kasa olması gerekiyor önde ki 3fan içeri hava almak zorunda desem yeridir.

Attığım ürün gayet ferah ve sessiz.
Ayrıca hoş bir RGB'si var.

Geri
Yukarı