Ryzen 5 3600 soğutucu önerisi

TheC

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemcim çok fazla ısınıyor bilgisayarım gömülü vaziyette Valorant gibi bir oyuna girdiğim zaman 90-95 dereceleri görüyorum. Ben de bundan kurtulmak için çok uzun zamandır voltaj ve hızını kısıp 70 80 derecelerde devam ediyordum ama artık bir soğutucu alıp FPS'den kısmadan rahatça oyun oynamak istiyorum. Önerileriniz bekliyorum bütçe: 500-600 hepinizden dönüş bekliyorum saygılar.

Arkadaşlar işlemcim çok fazla ısınıyor bilgisayarım gömülü vaziyette Valorant gibi bir oyuna girdiğim zaman 90-95 dereceleri görüyorum. Ben de bundan kurtulmak için çok uzun zamandır voltaj ve hızını kısıp 70 80 derecelerde devam ediyordum ama artık bir soğutucu alıp FPS'den kısmadan rahatça oyun oynamak istiyorum. Önerileriniz bekliyorum bütçe: 500-600 hepinizden dönüş bekliyorum saygılar.

Hocam kule tipi soğutucu olarak kesinlikle Snowman X6 öneririm sana. Şu an piyasada 0 yok sanırım ama 2.el bakabilirsin. Isı değerleri mükemmel fiyatına göre yani 1000TL'ye alacağın kule tipi soğutuculardan daha iyi. Snowan X6 büyük bir soğutucu ama ölçülerine bakarak almanı öneririm.

Hocam AM5 diyor acaba benim işlemcime uygun mu bir de ben anlamıyorumda kasaya uygun mu bakanilir misiniz?

Hocam kule tipi soğutucu olarak kesinlikle Snowman X6 öneririm sana. Şu an piyasada 0 yok sanırım ama 2.el bakabilirsin. Isı değerleri mükemmel fiyatına göre yani 1000TL'ye alacağın kule tipi soğutuculardan daha iyi. Snowan X6 büyük bir soğutucu ama ölçülerine bakarak almanı öneririm.
Hocam 2.el alınmaz gibi ya 0 alabileceğim başka öneriniz var mıdır?

Dosya Ekleri

• downloadfile-1.jpg
    downloadfile-1.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 18
Bu olabilir ve bu:

Dosya Ekleri

• downloadfile-1.jpg
    downloadfile-1.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 24
Asla alınmaz çok çıplak bir soğutucu.
sizin öneriniz nedir ?

Bu olabilir ve bu:

Hocam galiba bunu alacağım montajı ben yapmayacağım acaba bilgisayarcılar falan yapar mı?

Bilgisayarcıyı aradım Fan takma ücretine 250 TL diyor 😳

Son düzenleme:

Geri
Yukarı