Ryzen 5 3600 ve GTX1660Ti Tabanlı Sisteme Anakart Önerisi

E Gökhan Türk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, görselde bileşenlerini belirttiğim sisteme anakart arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de şunu sormak istiyorum: Bazı anakart modellerinde, Ryzen 5 3xxx serisini desteklemesi için BIOS güncellemesi gerekiyor. Bu modellerin, hazır halde Ryzen 5 3xxx serisini destekleyen modellerden eksiği var mıdır?

Screenshot_20191027-175758_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, görselde bileşenlerini belirttiğim sisteme anakart arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de şunu sormak istiyorum: Bazı anakart modellerinde, Ryzen 5 3xxx serisini desteklemesi için BIOS güncellemesi gerekiyor. Bu modellerin, hazır halde Ryzen 5 3xxx serisini destekleyen modellerden eksiği var mıdır?

Eki Görüntüle 452720
MSI B450 Tomahawk Max öneririm. Sistemimde de kullanmaktayım, memnunum.

Bütçe nedir?
Bu arada kasa için biraz daha bırakıp Spec Delta almanı öneririm.
Anakart için bütçem 600 küsür. Vatan Bilgisayar üzerinden almayı düşünüyorum. İndirim olduğu zaman 700 küsüre satılan modelleri de alabilirm. Kasa önerini değerlendireceğim. 550W Güç kaynağı yeterli olur sanırım.

@E Gökhan Türk dostum merhaba,
Sayfaları karıştırırken senin topladığın bilgisayar parçalarını gördüm.
Genel olarak sistemin benim sistemimle birebir gibi birşey.
MSİ için MAX modellerin de UPDATE yapmadan direkt tak çalıştır gibi durum var.
Anakart aldın mı?Aldıysan modelini söyler misin.Anakart kısmın da takıldım kaldım😀😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı