Ryzen 5 3600 ve RTX 2070 Sistem Toplama

Furkan scofield

Hectopat
Arkadaşlar böyle bir şey topladım. Hazır bir sistem vardı ona eklemeler yaptım. Sonuç böyle bir şey çıktı. Fiyatı 8.5 gibi civarı var. Nasıl iyi mi ve beni kaç yıl götürür? Eğer herhangi bir öneriniz varsa söyleyin. Ayrıca X470 anakartlarında 3. Nesil Ryzen'lerı kullanmak için bile güncellemesi gerekir mi?

Powerboost ile ilgili ne gibi bir sıkıntı yaşadın dostum. Ben de VK-C12B modelini kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşadıysan, ben de yaşamamak adına bir şeyler yapabilirim belki...
Kullanmadığım için yaşamadım. Dikkat edersen kimse önermiyor. 80+ sertifikası yok. Merdiven altı ürünlere marka basıp satıyorlar işte. Kullanılan bileşenler kaliteli değil. Kasa konusunda da hava akışı sağlamsa çok problem değil ama almışken bilindik, kaliteli markalardan almak daha mantıklı. Ha tüm ürünleri berbattır diyemem ama mesela 400 lira bütçen var diyelim gidip bu bütçeye PowerBoost almak da saçma.
PSU'da mümkün olduğu kadar bilindik markalar tercih edilmeli. Everest, Rampage, Frisby, PowerBoost, Gamepower, Hadron, FOEM ve dahası, bunlara sistem emanet etmek istemem.

Kullanmadığım için yaşamadım. Dikkat edersen kimse önermiyor. 80+ sertifikası yok. Merdiven altı ürünlere marka basıp satıyorlar işte. Kullanılan bileşenler kaliteli değil. Kasa konusunda da hava akışı sağlamsa çok problem değil ama almışken bilindik, kaliteli markalardan almak daha mantıklı. Ha tüm ürünleri berbattır diyemem ama mesela 400 lira bütçen var diyelim gidip bu bütçeye PowerBoost almak da saçma.
PSU'da mümkün olduğu kadar bilindik markalar tercih edilmeli. Everest, Rampage, Frisby, PowerBoost, Gamepower, Hadron, FOEM ve dahası, bunlara sistem emanet etmek istemem.

Güzel kardeşim, kimse önermiyorsa bırak o kişiler önermesin, yani kullanıp problem yaşayan kişi önermesin. Bizler birilerinin ağzından konuşmayı çok seviyoruz. Kullanmadan olumsuz yorum yapmak karalamak olur. Ben kasayı sordum, farkındaysanız kasa ile PSU ayrı şeyler. Benim güç kaynağım Rampage 600w 80+ bronze güç kaynağı. Hava akışında da problem görmüyorum, ama keske toz filtresi koysalarmış ve ön cam panel açılabilir olsaymış..

N11'den Zotac RTX 2070 Mini aldım. Türkiye resmi distribütörden kargolandı ve resmi distribütör garantili. Çok memnunum, oyunlarda 64-65 derecelerde, oyun testlerinde ise en fazla 69 dereceyi görüyor incelemelerde. Geçen hafta 3100 TL'ye almıştım, şu an pahalı:

N11'den Zotac RTX 2070 mini aldım. Türkiye resmi distribütörden kargolandı ve resmi distribütör garantili. Çok memnunum, oyunlarda 64-65 derecelerde, oyun testlerinde ise en fazla 69 dereceyi görüyor incelemelerde. Geçen hafta 3100 TL'ye almıştım, şu an pahalı:

Hocam haftasonu aynı ekran kartını sipariş ettim, nasıl memnun musunuz ekran kartından? Aynı fiyata MSI RTX 2060 Super mech modelini de buldum ama 2070'i bir kere sipariş etmiştim, acaba iptal edip onu mu alsam diye düşünmüyor değilim.

Hocam haftasonu aynı ekran kartını sipariş ettim, nasıl memnun musunuz ekran kartından? Aynı fiyata MSI RTX 2060 Super mech modelini de buldum ama 2070'i bir kere sipariş etmiştim, acaba iptal edip onu mu alsam diye düşünmüyor değilim.
İptal edebilirsen daha iyi olur. Aynı fiyata bir üst model varsa daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı