Ryzen 5 3600 ve RTX 2070 Super icin kasa, PSU ve anakart onerisi

Bütçe
1500 (+300)

lennythecat

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Forumda bayağı araştırmama rağmen Ryzen 5 3600 ve RTX 2070 Super sistemi için kasa, PSU ve anakartta karar kılamadım. Bütçe 1500 TL şu 3 parça için ama 300 TL gibi üzerine çıkılabilir?

Öncelikle çok teşekkür ettim cevaplarınız için.
Şu iki ürün için düşünceleriniz nedir peki? Özellikle Thermaltake için fikirlerinizi merak ediyorum. Psu su yeterli midir vs.

Öncelikle çok teşekkür ettim cevaplarınız için.
Şu iki ürün için düşünceleriniz nedir peki? Özellikle Thermaltake için fikirlerinizi merak ediyorum. PSU'su yeterli midir vs.

Corsair kasalar genelde biraz dar oluyor benim önerim Cooler Master bakın. PSU konusunda High poerın 750W ürünlerine göz atın. Anakart olarak da B450 alacaksanız en azından Gaming Plus alın eğer X570 alacaksanız Prime modeli vardı ona bakın.
.
Şu PSU'ya bakabilirsiniz.
Size önerim RX 5700 XT alıp eline geçen parayla kasa ve anakart bütçesini arttır.

Corsair kasalar genelde biraz dar oluyor benim önerim Cooler Master bakın. PSU konusunda High poerın 750W ürünlerine göz atın. Anakart olarak da B450 alacaksanız en azından Gaming Plus alın eğer X570 alacaksanız Prime modeli vardı ona bakın.
.
Şu PSU'ya bakabilirsiniz.
Size önerim RX 5700 XT alıp eline geçen parayla kasa ve anakart bütçesini arttır.
Teşekkürler cevabınız için hocam. RX 5700 XT almak istiyordum ilk başta ama o kadar fazla kötü yorum gördüm ki vazgeçtim açıkcası

Teşekkürler cevabınız için hocam. RX 5700 XT almak istiyordum ilk başta ama o kadar fazla kötü yorum gördüm ki vazgeçtim açıkcası.

YouTube üzerinden 20.4.2 Update'in bakarsan bir sorun kalmadığını göreceksin. Sıcaklık sorunları da modele bağlı. Gigabyte Gaming OC, Nitro+ ve Red Devil modellerinde hiçbir sıcaklık sorunu yok.
Bu kötü yorumları ya NVIDIA fanboyları ya da sorun yaşayıp kartı değiştirenler yapıyor şu an o tip sorunlar bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı