Ryzen 5 5500 4.2 GHz - Sapphire Radeon RX 6600 pulse darboğaz yapar mı?

deniztarcin

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tekrardan herkese iyi günler dilerim. Yeni bilgisayar alacağım için ve bilgisayarlar hakkında neredeyse hiç bilgim olmadığı için burayı meşgul ediyorum kusura bakmayın. Ryzen 5 5500 4.2 GHz işlemcili ve Sapphire Radeon RX6600 pulse ekran kartlı bir sistem buldum. Önceliğim Euro truck simülatör 2 ve assetto Corsa oynamak. Bu sistemde Darboğaz durumu yaşanır mı? Yaşanırsa oyunu olumsuz yönde çok etkiler mi? Şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Arkadaşlar tekrardan herkese iyi günler dilerim. Yeni bilgisayar alacağım için ve bilgisayarlar hakkında neredeyse hiç bilgim olmadığı için burayı meşgul ediyorum kusura bakmayın. Ryzen 5 5500 4.2 GHz işlemcili ve Sapphire Radeon RX6600 pulse ekran kartlı bir sistem buldum. Önceliğim Euro truck simülatör 2 ve assetto Corsa oynamak. Bu sistemde Darboğaz durumu yaşanır mı? Yaşanırsa oyunu olumsuz yönde çok etkiler mi? Şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar diliyorum.
Darboğaz olmaz. Sistemin diğer parçaları ve fiyatı nedir?

Arkadaşlar tekrardan herkese iyi günler dilerim. Yeni bilgisayar alacağım için ve bilgisayarlar hakkında neredeyse hiç bilgim olmadığı için burayı meşgul ediyorum kusura bakmayın. Ryzen 5 5500 4.2 GHz işlemcili ve Sapphire Radeon RX6600 Pulse ekran kartlı bir sistem buldum. Önceliğim Euro Truck Simulator 2 ve Assetto Corsa oynamak. Bu sistemde Darboğaz durumu yaşanır mı? Yaşanırsa oyunu olumsuz yönde çok etkiler mi? Şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Yapmaz. Sistemin fiyatı nedir?

Hocam direksiyon seti de alacağım için bütçe bu civarlarda olsa iyi olur

RAM'i -4 TL yazan XPG yapman yeterli. Aradaki fiyat farkına değer.

Geri
Yukarı