Ryzen 5 5500 HD 7350 sisteme Dual Boot macOS kurmak mümkün mü?

womanizer217

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury 2x8 3200 MHz cl16
SSD veya HDD modeli
KINGSTON SNVS500G 512GB
Ekran kartı
AMD HD 7350
Anakart
B450M S2H
İşlemci
Ryzen5 5500
PC'me Mac kurmak istiyorum ama Windows ile Dual boot olmaması mümkün mü? Ve sistem özelliklerim en son Mac sürümünü çalıştırmak için yeterli mi?

PC'me Mac kurmak istiyorum ama Windows ile Dual boot olmaması mümkün mü? Ve sistem özelliklerim en son Mac sürümünü çalıştırmak için yeterli mi?
Başlıkta dual boot yazıyor ama dual boot istemiyorum

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada her şey anlatılıyor hocam. Eğer dersen benim ekran kartı gücüyle inanılmaz bir ihtiyacım yok. Minimum ekran kartını önerebilirim bulursam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada her şey anlatılıyor hocam. Eğer dersen benim ekran kartı gücüyle inanılmaz bir ihtiyacım yok. Minimum ekran kartını önerebilirim bulursam.

Cok iyi olur hocam oyunla falan isim yok uni de bilgisayar muhendisligi dusunuyorum o yuzden Mac kurmak istedim :)

Buradan R7/R9 kartlarına bakabilirsin bunlar ikinci elde temizdir. Sıfır eski kartlar maalesef çok pahalı.
En bulabildiğim bu oldu. Windows kullanırsan da oyun performansı böyle olur.

Buradan R7/R9 kartlarına bakabilirsin bunlar ikinci elde temizdir. Sıfır eski kartlar maalesef çok pahalı.
En bulabildiğim bu oldu. Windows kullanırsan da oyun performansı böyle olur.

Cok sağ ol kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı