Elektronik Ryzen 5 5500, RX 6650 XT sistem 14.999 TL

RX 6650 XT QHD olmaz. Yeterli performans olmaz. FHD karti.

Ozellestirmelere bakmadim, sistemin ozu neyse ona baktim. Hiper PSU ve kasa icin ne diyorsun? Fason uretim ve belirsiz marka gibi gozukuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bal gibide oluyor, gidip araştırmanızı öneririm
Power ve kasaya gelirsek, pek bir bilgim yok kasa zaten mesh sorun yaratacağını sanmıyorum ama PSU markasını araştırmak lazım. O yönden bakarsanız BitFenix'te pek güven veren bir marka değil açıkçası

RAM, SSD, kasa, anakart değişmeden alınmaz o sistem.

Anakartı 150 TL'ye SSD yide 100 TL'ye gayet güzel Update yapabiliyorsun kasa ve Power hakkında bir bilgim yok

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bal gibide oluyor, gidip araştırmanızı öneririm
Power ve kasaya gelirsek, pek bir bilgim yok kasa zaten mesh sorun yaratacağını sanmıyorum ama PSU markasını araştırmak lazım. O yönden bakarsanız BitFenix'te pek güven veren bir marka değil açıkçası

Anakartı 150 TL'ye SSD yide 100 TL'ye gayet güzel Update yapabiliyorsun kasa ve Power hakkında bir bilgim yok

Oyunlar eski oyunlar onu da bir zahmet oynatsın RX 6650XT 1080p kartıdır

1080p oyunculuk için güzel bir bilgisayar.

Laptopların GPU işleme güçlerine bakarsak 20 GB yapsalar bile kas gücü zayıf olduğu için Max 7-8gb kullanabilecek, laptop için 6GB VRAM çok da az değil bence ideali 8Gb (4060 vs kartlar için), ama aynısı masaüstü' nde geçerli değil tabi. 8GB 3070 hala çok komik.
Kankalar yanlışım varmış ben 4060 Laptop GPU' yu 6GB VRAM sanıyordum 8GB' imiş. Ve 4050' de 6 GB. Bu da üstteki mesajımda gerekli gördüğüm durumun zaten var olduğu anlamına geliyor, belki yakında babamın milyarder olduğunu falan da öğrenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı