Ryzen 5 5600 için soğutma önerisi

Biraz araştırdım türüne kalitesine kullanımına göre değişir diyorlar genelde 2 ila 5 yıl arasında diyorlar etkisini kaybetme ve kötü olma süresine. Değişimi için de şöyle diyor: Eki Görüntüle 2017917

Yani merak etme eğer aşırı kalitesiz bir markanın ürününü almadıysan 6 aya falan kötü olmaz ömrü çok kısa değil. Ama yine de bakımlarını yapmanız lazım ömrünün daha da uzaması için.

O zaman DeepCool gibi markalardan aldığımda en azından 2 yıl götürür gibi. Bakımlar derken temizlik vb. şeylerden bahsediyorsun?

O zaman DeepCool gibi markalardan aldığımda en azından 2 yıl götürür gibi. Bakımlar derken temizlik vb. şeylerden bahsediyorsun?
Aynen fan radyatör macun temizliği falan işte. Sıvı soğutucum yok ama genel olarak bunlar temizlenir bildiğim kadarıyla. İnternetten yine araştırırsın neleri temizlenir neleri temizlenmez diye. Kusura bakmayın sıvı soğutucum yok ancak bu kadar bilgi sahibiyim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Aynen fan radyatör macun temizliği falan işte. Sıvı soğutucum yok ama genel olarak bunlar temizlenir bildiğim kadarıyla. İnternetten yine araştırırsın neleri temizlenir neleri temizlenmez diye. Kusura bakmayın sıvı soğutucum yok ancak bu kadar bilgi sahibiyim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Tabii ki yardımcı oldunuz. İnşallah bir gün size de nasip olur. Sonuç olarak Cooler Master Masterliquid ML240L, DeepCool LS520 ve DeepCool LT520'den birini almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı