Ryzen 5 5600 PC toplama

Bütçe
maks 20.000

649564

Femtopat
Yakın zamanda bilgisayar toplayacağım. Hazır sistem ile toplama sistem arasında gidip geliyorum. Alacağım PC'nin sahip olmasını istediğim özellikler şunlar:
Ryzen 5 5600 işlemci, RX 6700 XT veya RTX 3060 Ti ekran kartı, ASUS B550M k anakart...
Bunları en ucuz şekilde nereden edinebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu öneririm hazır sistem olarak.

Büyük ihtimalle kendi toplayacağın RX 6700 XT veya 3060 Ti'li sistemler hazır RX 6800 ve 3070'li sistemlerden pahalı gelir. Yukarıdaki 2 kasadan birini alabilirsin. Yukarıdaki RTX 3070'li sistemde soğutucu yok sanırım o yüzden bunu al ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat ayrıca RX 6800'lü sistemdeki stok soğutucusu olsa da yetmez o yüzden bu soğutucuyu mutlaka almalısın. Bir de RX 6800'lü sistemdeki PSU ne kadar güvenilir bilmiyorum onu da bir araştır.

Büyük ihtimalle kendi toplayacağın RX 6700 XT veya 3060 Ti'li sistemler hazır RX 6800 ve 3070'li sistemlerden pahalı gelir. Yukarıdaki 2 kasadan birini alabilirsin. Yukarıdaki RTX 3070'li sistemde soğutucu yok sanırım o yüzden bunu al ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat ayrıca RX 6800'lü sistemdeki stok soğutucusu olsa da yetmez o yüzden bu soğutucuyu mutlaka almalısın. Bir de RX 6800'lü sistemdeki PSU ne kadar güvenilir bilmiyorum onu da bir araştır.

Teşekkür ederim.

Bunu öneririm hazır sistem olarak.
Tebilon güvenilir mi? Hiç duymamıştım daha önce.

Firma sponsoru musun? Almadığı ürüne soğutucu al önersinde bulunuyorsun?

Firma sponsoru musun? Almadığı ürüne soğutucu al önersinde bulunuyorsun?

:D? Dostum eğer alacaksa o işlemciyi soğutması için öneride bulunuyorum ve F/P olan ürünü atıyorum :D? Bunun firma sponsorluğuyla ne alakası var? Bir kere önerilerdeki kasaları almayacaksa niye konu açsın?

İşlemci 5600, anakart B550M-K yapıp alınabilir.

Sanırım böyle yapacağım teşekkür ederim. Sınava girdikten sonra almaya karar verdik, umarım fiyatlarda az da olsa azalma olur. PSU'dan emin olamadım, yeterli olur değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı