Elektronik Ryzen 5 5600 RX 6650 XT hazır sistem 15 bin TL

Hocam darkFlash DX120 eklemiştim kötü mü diyorsunuz buna? Öyleyse bunu çıkarıp ayrı olarak sizin dediğinizi alacağım.

Kalitesini bilemediğim bir sıvı soğutucu dediğiniz model araştırın isterseniz belki iyidir fakat benim dediğim kule soğutucu çoğu kişi tarafından tercih edilen güçlü bir soğutucudur.

Kral öyle bir sistem attın ki borca gir al diyosun öyle iyi bir sistem. Bir de bu Gençer Gaming güvenilir mi ve sen neden sürekli Gençer Gaming'ten sistemler atıyorsun.

Kral öyle bir sistem attın ki borca gir al diyosun öyle iyi bir sistem. Bir de bu Gençer Gaming güvenilir mi ve sen neden sürekli Gençer Gaming'ten sistemler atıyorsun.

Gençer Gaming güvenilir ve çünkü hangi sistem fiyatına göre iyiyse o siteden atıyorum.

Attığım sistem, eğer bütçeniz 20k ise RTX 4060 sistem varken tercih edilmeyecek bir sistem. Tam 18k ise tercih edilebilir.

Gençer Gaming güvenilir ve çünkü hangi sistem fiyatına göre iyiyse o siteden atıyorum.

Attığım sistem, eğer bütçeniz 20k ise RTX 4060 sistem varken tercih edilmeyecek bir sistem. Tam 18k ise tercih edilebilir.

Kanka çok sağol 18k değil ama zorlayacağım çünkü sistem Sinerji'deki sisteme göre 3500₺ fazla ve ben az kalsın 2500₺ işlemciye verecektim çok sağol ha bir de 2100/okuma 1700/yazma yavaşmı hızlımı nasıl ben SSD'leri tam anlamıyorum.

Kanka çok sağ ol 18k değil ama zorlayacağım çünkü sistem Sinerji'deki sisteme göre 3500₺ fazla ve ben az kalsın 2500₺ işlemciye verecektim çok sağ ol ha bir de 2100/okuma 1700/yazma yavaşmı hızlımı nasıl ben SSD'leri tam anlamıyorum.

Yeterli olur o hız.

@408157 kanka HAQQUS-GEN XV / RYZEN 5 5500 / RX 6650 XT / 512 GB NVME M2 SSD / 16GB 3200MHz DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Bu PC'nin anakartını B550 yapıp alsam olur mu güzelmi PC.

Buna gücüm yetmez.

Kalitesini bilemediğim bir sıvı soğutucu dediğiniz model araştırın isterseniz belki iyidir fakat benim dediğim kule soğutucu çoğu kişi tarafından tercih edilen güçlü bir soğutucudur.
Tamam hocam saolun. Soğutucunun bilgisayara sığmasında bir sıkıntı olmaz değil mi ve takması zor mu? Zorsa bilgisayarcıya taktıracağım.

Tamam hocam sağ olun. Soğutucunun bilgisayara sığmasında bir sıkıntı olmaz değil mi ve takması zor mu? Zorsa bilgisayarcıya taktıracağım.

Kasanın boyutlarına bakın. İnternette yazar hangi boyutta işlemci soğutucusu sığar diye ona göre hareket edin. Takması biraz zor gelebilir hiç takmadiysaniz bilen ve güvendiğiniz birine yaptırın tanımadığınız bilgisayarciya yaptırmayın parça çalma olayı olabiliyor.

Kasanın boyutlarına bakın. İnternette yazar hangi boyutta işlemci soğutucusu sığar diye ona göre hareket edin. Takması biraz zor gelebilir hiç takmadiysaniz bilen ve güvendiğiniz birine yaptırın tanımadığınız bilgisayarciya yaptırmayın parça çalma olayı olabiliyor.

SSD'yi Samsung 980 500 GB veya Crucial P2 1TB olarak değişin SSD biraz dandik elinizde kalmasın.

Araştırdım seçtiğiniz kasa gayet geniş soğutucu sığar. 1 cm falan boşluk kalıyor kule tipi soğutucu takınca.

Son düzenleme:
dandik parçalar hazır sistemler pişmanlıktır
Alakası yok. Gayet güzel hazır sistemler var.

Mesela bir örnek:

Hem çok iyi fiyat hem de bileşenler kaliteli. Genelleme yapmayın.
:) bu sistem kaliteli ise demekki bizi kazıklamışlar

Yeni konular

Geri
Yukarı