Çözüldü Ryzen 5 5600 - RX 6700 XT sistem RDR2'de düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Mike_Wazowski

Kilopat
Yer
Philadelphia
Dün oynarken bir sıkıntısı yoktu. İşten geldim PC'ye oturdum oyun şehir alanlarda deli gibi kasıyor. Rhodes kasabasına girdiğimde 55-60 FPS'lere kadar düşüyor. Sorunun ne olduğunu da bulamadım. Nasıl bir yol izlemem gerekli?

Sistem:
Ryzen 5 5600.
RX 6700 XT.
2*8 16 GB DDR4 3200MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk defa böyle bir şey duydum ama YouTubeda rdr den daha çok optimized settings videosu olan oyun yok. Grafik ayarları cok detayli oyunun. Ben de dlss ile 70 fps aldığım oyunu o videolarla görüntü kaybı olmadan dlss siz 80 fps e çıkarmıştım. Biraz vakit alıyor ama bir bak derim.

İlk defa böyle bir şey duydum ama YouTube'da RDR'den daha çok optimized settings videosu olan oyun yok. Grafik ayarları cok detayli oyunun. Ben de DLSS ile 70 FPS aldığım oyunu o videolarla görüntü kaybı olmadan DLSS'siz 80 FPS'e çıkarmıştım. Biraz vakit alıyor ama bir bak derim.

Yaptım tüm ayarları fakat değişen bir şey olmadı şehir içi yine düşüyor 50-60 FPS'lere.

Hocam öncelikle grafik ayarlarını sıfırlayıp vulkan ve dx12 ayrı ayrı seçip dener misin. Gelişmiş ayarlarda kapalı olsun.
Denedim hocam fakat durum aynı.

Yaptım tüm ayarları fakat değişen bir şey olmadı şehir içi yine düşüyor 50-60 FPS'lere.

Denedim hocam fakat durum aynı.

Bu videoyu kullanmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı