Ryzen 5 5600 sistem anlık olarak donuyor

Maalesef isim var şu an brom ama yapman gerekenler sunlar: Chipset, Audio(Realtek), LAN driverlarini guncellemek. Güncel olmadıkları vakit sistem düzensiz çalışır sorun bundan kaynaklanır.

Gayet Serin çalışıyor sistemim fakat şunu sormak istiyorum size Driver Booster'ın kurdugu sürücüleri silmem mi gerekiyor manuel güncellemem için

Hocam programı silsen de yanlış kurduğu veya uyumsuz sürücüleri silmen gerekiyor. Temiz format atmanı öneririm. Windows'un kendi driverlarını kullan sadece ekran kartı Driver'ını kur, eksik bir driver çıkarsa onları da Donanım kimliği ile Driver'ını bulup yükle. Öyle test et.

Maalesef isim var şu an brom ama yapman gerekenler sunlar: Chipset, Audio(Realtek), LAN driverlarini guncellemek. Güncel olmadıkları vakit sistem düzensiz çalışır sorun bundan kaynaklanır.
Yapıcam teşekkür ederim

Güncellemedikten sonra sorunum hala devam ederse nasıl bir yol izlemeliyim

Driver Booster kullanmayın mümkünse. Anakartın BIOS sürümü nedir? fTPM'den kaynaklı bir takılma gibi. Güncel değilse güncelleyin.

Driver Booster kullanmayın mümkünse. Anakartın BIOS sürümü nedir? FTPM'den kaynaklı bir takılma gibi. Güncel değilse güncelleyin.

F63D kullanıyordum, drop yiyordum. Fakat F62'ye geçtim. Şu an her şeyini güncelledim. Yarın oyunlarda deneyecegim.

Geri
Yukarı