Ryzen 5 5600 sistemde CS:GO FPS yüksek ama akıcı değil

İşletim sistemi
Windows 10
Oyunu "Tam Ekran Pencereli" olarak deneyin. Birde 1024x768 çözünürlükte oynamak nedir? Ayarları fulleseniz de aynı FPS'i alırsınız zaten. Hadi 100 FPS az olsun ki 165 Hz monitör kullanıyorsunuz çok anlamsız bir ayar, hemde fazlasıyla
alışkanlık kaldı 1024 de daha rahat hissediyorum tam ekran penceri deniyim bi ama

Oyunu oynarken net_graph kısmı açık mı? Değilse geliştirici konsolunu açın ve net_graph 1 komudunu girin. Şuna benzer:

Eki Görüntüle 1892731

Takılmalar yaşanırken FPS'in hemen sağında yer alan var değerini kontrol edebilir misiniz? Takılma varken ve yokken arasında ne kadar bi' fark oluyor?
fps de çok bi düşüş olmuyor yani max 400 yapıyorum en fazla 320-330 a düşüyor

fps de çok bi düşüş olmuyor yani max 400 yapıyorum en fazla 320-330 a düşüyor
Bundan bahsetmiyorum, var değeri önemli. Şuan test edebilme şansınız yok mu? Ben de 600 FPS alıyordum ama var değeri sıçrama yaptığında FPS yüksek olmasına rağmen oyun sürekli takılıyordu.

Kardeşim onu demeye çalışıyorum. 400 olmaması lazım. Senin monitörün 165Hz. FPS de 165 olmalı.
hocam tamamda fps i düşürüncede monitörün ms i yükseliyo bakıyorum amd software den 300 ken 2.5 mesela 400 yapınca 1.7 ye felan düşüyor

Bundan bahsetmiyorum, var değeri önemli. Şuan test edebilme şansınız yok mu? Ben de 600 FPS alıyordum ama var değeri sıçrama yaptığında FPS yüksek olmasına rağmen oyun sürekli takılıyordu.
var da da sıkıntı yok hiç kırmızı olduğunu görmedim internetimde iyi

Geri
Yukarı