Ryzen 5 5600 soğutucu önerisi

Dostlar selam,

Dark Freezer X96 montajını tamamladım. Sıcaklık değerlerim oyun esnasında 96'yı görürken artık 76'yı geçmiyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim :)

Dostlar selam,

Dark Freezer X96 montajını tamamladım. Sıcaklık değerlerim oyun esnasında 96'yı görürken artık 76'yı geçmiyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim :)
Harika!

Dostlar selam,

Hocam boşta kaç derecede çalışıyor ve hangi oyunlarda max 76 oluyor onu da söyleyebilir misiniz? ID-Cooling se-214-xt ile X96 arasında kaldım bende ama hiç 1000 lira vermek istemiyorum soğutucu için, X96' nın montajı gerçekten zor mu düzenli termal macunu yeniliyorum tak çıkar yaparken çıldırtmasın. Bide unutmadan stok soğutucuya göre boşta ve yükse ses farkı var mı?

Hocam boşta kaç derecede çalışıyor ve hangi oyunlarda Max 76 oluyor onu da söyleyebilir misiniz? ID-Cooling SE-214-XT ile X96 arasında kaldım. Bende ama hiç 1000 lira vermek istemiyorum soğutucu için, X96'nın montajı gerçekten zor mu düzenli termal macunu yeniliyorum tak çıkar yaparken çıldırtmasın.

Ben de bunlar arasındayım hangisi daha iyi acaba?

Hocam boşta kaç derecede çalışıyor ve hangi oyunlarda max 76 oluyor onu da söyleyebilir misiniz? ID-Cooling se-214-xt ile X96 arasında kaldım bende ama hiç 1000 lira vermek istemiyorum soğutucu için, X96' nın montajı gerçekten zor mu düzenli termal macunu yeniliyorum tak çıkar yaparken çıldırtmasın. Bide unutmadan stok soğutucuya göre boşta ve yükse ses farkı var mı?
Hocam rdr2 oynuyorum 76 dereceyi geçmedi. Boştayken ise 46 civarlarında. Takarken biraz zorladı ama kasanın üzerindeyken taktığımdandır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı