Ryzen 5 5600 tray vs kutulu

Tabii ki doğrudur fiyat performans ve kasa yapısına bağlı olarak daha uyguna daha ıyı performanslı soğutucu bulunabilir karar arkadaşın 👍

Mesela şu an bu varken 1266 alınmaz.

Mesela şu an bu varken 1266 alınmaz.

gayet güzel duruyor lakin tdp değerine de bakmak lazım ben göremedim arkadaş ilerde işlemciyi değiştirmek isterse tdp değeri yüksek bir işlemcide bu ürünü kullanabilirse gayet güzel

Merhaba, kesinlikle stok fandan uzak durulmalı aynı işlemciyi kullanmaktayız sizinle kendi kullandığım soğutucuyu ve sıcaklık değerlerini sizinle paylaşıyorum oda sıcaklığı 22,3 derece kasam Dark daımond Pro ön tarafı mesh 3 önde 1 üste 1 de arka da 12 cm egzoz fanı var alt kısımda da ekran kartı için ekstra bir fan takılıdır. Kullandığım soğutucu bu dur XIGMATEK WINDPOWER 1266 INTEL/AMD 1x120mm AT120 RAINBOW PWM FAN İŞLEMCİ SOĞUTUCU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu soğutucunun arkasına isterseniz ikinci bir fanda takabilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkürler hocam, maalesef bütçe yetmez.

gayet güzel duruyor lakin tdp değerine de bakmak lazım ben göremedim arkadaş ilerde işlemciyi değiştirmek isterse tdp değeri yüksek bir işlemcide bu ürünü kullanabilirse gayet güzel
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

inceleme videosu burda var gayet yeterli duruyor

Önerileriniz için teşekkürler hocam, maalesef bütçe yetmez.
sağlık olsun, daha güzelleri ilerde nasip olur inşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı