Ryzen 5 5600'e soğutma alınmalı mı?

Garip kaçacak ama görünüşe bir tık önem veriyorum kasam masada olduğu için görünüş ve alternatif olması açısından farklı önerebileceğiniz var mı?
RGB siz mi istiyorsunuz? Beyaz renk derseniz bulması zor ama sanırım Cooler Master'ındı Vatan'da Halo serisi beyaz soğutmaları vardı. Ama ben tavsiye etmiyorum hoş durmuyor bence. Üzerinde yazı falanda var.

RGB'siz mi istiyorsunuz? Beyaz renk derseniz bulması zor ama sanırım Cooler Master'ındı Vatan'da Halo serisi beyaz soğutmaları vardı. Ama ben tavsiye etmiyorum hoş durmuyor bence. Üzerinde yazı falanda var.

ARGB değil de eski sistemimde ARGB kalitesiz bir fan vardı biliyorsunuz bazı ARGB'ler kalitesiz yanıyor o tarza sıcak bakmıyorum.

@Tavasapi@burak2134 @görkemyy

Bu model hoşuma gitti gibi bunun üzerinde direkt plaka üzerinde gelen tarzda mı macun bulunuyor acaba?
Yabancı forumlarda bu tarz macunların çok uzun gitmediğini okumuştum o yüzden soruyorum.
Onlar bakır değil mi? Borulara ısı taşımasını sağlayan? Oraya macun sürüyorsunuz diye biliyorum ben, öyle bir macun görmedim çünkü.

Geri
Yukarı