Ryzen 5 5600G & GeForce 1650 sistem toplanır mı?

Anestezy

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, uzun zamandır sistem toplamaya çalışıyorum ve bu konu hakkında bilgi sahibi değilim forumda araştırdığım konular ve izlediğim videoları göz önüne alarak bütçeme göre anakart ve işlemci aldım. Aldığım modeller şu şekilde;

Anakart: Gigabyte B450M-H AMD B450M soket AM4 DDR4 3600MHz HDMI VGA.

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 threads 19MB cache 7nm AM4 ışlemci - kutulu fanlı AMD 5600G.

Bir de şöyle bir durum var başlıkta ismi geçen ekran kartını bir ortak arkadaşımız olan biri satmakta 2.el olarak bu ekran kartını araştırmaktayım hala daha bu ekran kartı alınır mı ve bu işlemciye göre + ya da - ne olur, ekran kartı modeli;

ASUS TUF GeForce 1650 Ti OC 6 GB GDDR6 192 bit ne zaman almış arkadaş bilmiyorum ama dürüst bir şekilde alış fiyatlarını gösteren faturasını iletti 1417 TL'ye bu ekran kartını almış ben arkadaşın hakkı neyse vermek isterim ama bu konuda bilgisizim 2.el piyasası hakkında bilgi sahibi de değilim sistem toplamaktan da anlamıyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var bu ekran kartı hala alınır mı ve 2.el alırken nelere dikkat etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı