Ryzen 5 5600G ile Valorant kaç FPS verir?

Hromynet

Centipat
Daha fazla  
Komple kasa almayı düşünüyorudum sonra aklıma APU sistemler için olan bir işlemci almak geldi 5600G'ye karar verdim.
Valorant LoL CS:GO ve bazı hikaye oyunlarını oynamak istiyorum bu oyunlarda kaç FPS alırım?

Anakart: Foxconn a6gmv.
RAM'in markasını bilmiyorum ama 4 GB büyük ihtimal bir tane daha 4 GB alıp 8 GB yapacağım.

APU sistemler için önereceğiniz başka işlemci varsa yazabilirsiniz.

Komple kasa almayı düşünüyorudum sonra aklıma APU sistemler için olan bir işlemci almak geldi 5600G'ye karar verdim.
Valorant LoL CS:GO ve bazı hikaye oyunlarını oynamak istiyorum bu oyunlarda kaç FPS alırım?

RAM'in markasını bilmiyorum ama 4 GB büyük ihtimal bir tane daha 4 GB alıp 8 GB yapacağım.

5600G gayet iyi hocam. Düşük ayarlar ile RDR2 bile oynarsınız.

İşlemci kötü değil ancak internette gördüğüm kadarıyla Foxconn a6gmv anakart AM3 soket destekliyor, Ryzen 5 5600G AM4 soket işlemci.

O fiyatlarda önerebileceğiniz anakart var mı?

A520M
B450M en ucuz anakartlar
5600G ve 16 GB RAM olan arkadasım benim sistem ile aynı FPS'i alıyor Valorant da.

O fiyatlarda önerebileceğiniz anakart var mı?

Benim önerebileceğim çok bilgim yok ancak giriş seviyesi AM4 bir anakart alacaksan ekstra 2000TL civarı bir bütçe daha lazım ve muhtemelen RAM'lerin DDR3, AM4 anakartlar DDR3 bellek desteklemiyor yani yeni RAM'de alman gerekecek.

Geri
Yukarı