Ryzen 5 5600G sistem toplama

İşlemciyi alıp düzgün kullanamadan 2 haftada 2 kez 3 kez servise gödnerirsen anlarsın ne demek istediğimi servisin verdiği raporu da atabilirim birimiz tecrübesini anlatırken diğeri denemediği bir işlemci hakkında sadece atıfta bulunuyor al dene 0 sorunsa o zaman bu konuyu seninle tartşırız.
5600G kullanmadığımı nerden biliyorsunuz?
2.5 ay kullandım sorunsuz.

2.5 ay kullandın ne kadar teste tabii kaldı her işlemde denedin mi acaba belkide bu aşamalara gelmedin. OC denedin mi? GameBoost denedin mi? Gen Slotu değiştirip denedin mi bunun gibi bir sürü şeyi denedim ona istinaden konuşuyorum bilmesem derim ki böyle bir sorun aldım ben ama yine de sen bilirsin derim ama 4. 5600G de bu işlemleri denemem bundan dolayı anlatıyorum aynı sorun olduğunu.

5600G kullanmadığımı nerden biliyorsunuz?
2.5 ay kullandım sorunsuz.
Kesinlikle kırmak veya yanlış birşey söylemek istemiyorum yanlış anlamayın ama 4 kere de bana denk gelmiş olamaz be

2.5 ay kullandın ne kadar teste tabii kaldı her işlemde denedin mi acaba belkide bu aşamalara gelmedin. OC denedin mi? GameBoost denedin mi? Gen Slotu değiştirip denedin mi bunun gibi bir sürü şeyi denedim ona istinaden konuşuyorum bilmesem derim ki böyle bir sorun aldım ben ama yine de sen bilirsin derim ama 4. 5600G de bu işlemleri denemem bundan dolayı anlatıyorum aynı sorun olduğunu.
OC denedim,pek elverişli olmadığı için fazla üstünde durmadım.
Gameboost sorun çıkarmadı,gen slotu değiştirip denemedim.
Sadece bir defa prime95 testinde sistem reset attı,onun dışında kullanıma engel olacak sorunla karşılaşmadım.
Oyunlarda performans kaybı vs. sorun yaşamadım.
Arkadaşın bütçesi kısıtlı zaten,5600G almasında problem yok.
İleride ekran kartı değiştirdikten sonra 5600 e geçer.

Kesinlikle kırmak veya yanlış birşey söylemek istemiyorum yanlış anlamayın ama 4 kere de bana denk gelmiş olamaz be
İşlemciyi nereden almıştınız?

OC denedim,pek elverişli olmadığı için fazla üstünde durmadım.
Gameboost sorun çıkarmadı,gen slotu değiştirip denemedim.
Sadece bir defa prime95 testinde sistem reset attı,onun dışında kullanıma engel olacak sorunla karşılaşmadım.
Oyunlarda performans kaybı vs. sorun yaşamadım.
Arkadaşın bütçesi kısıtlı zaten,5600G almasında problem yok.
İleride ekran kartı değiştirdikten sonra 5600 e geçer.

İşlemciyi nereden almıştınız?
Hepsiburadadan almıştım, ilk yazdığın için de senin de prime 95 de reset atması sorunu almış olman problem işte

Hepsiburadadan almıştım, ilk yazdığın için de senin de prime 95 de reset atması sorunu almış olman problem işte
Hocam araştırdım çok kişi bu tarz sorunlar yaşamış oc vs yapmam ben ama yapmayanlar da yaşamış soğdum açıkçası 8000 tlye kadar ne alıcam ben yok 2.el alamıyorum taksit lazım kaldık ortada valla

Geri
Yukarı