Ryzen 5 5600H ve 8 GB RAM'li laptop Cyberpunk 2077 açar mı?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Intel 515 GB
Ekran kartı
GTX 1650 4 GB
Anakart
Lenovo 82K2
İşlemci
Ryzen 5 5600H
Merhaba. Steam'de sistem gereksinimi olarak 12 GB RAM gözüküyor ama şu an kullandığım laptopta God of War ve Marvel Spider-Man gibi oyunları 8 GB RAM ile sorunsuz oynadım. Bu işten anlayan hocalarıma soruyorum. Ufak da olsa Low ayarlarda açma şansı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 ile bitirdim ben oyunu, çatır çatır oynarsınız. 8 GB daha RAM eklemeniz yeterli. Eğer bütçeniz yoksa Mem Reduct programı ile RAM dolduğunda otomatik temizletebilirsiniz, arada takılmalar yaşatacaktır ama oynamanıza engel olmaz.

Herkese çok teşekkürler bugün deneyip sonuçları size aktaracağım tekrardan sağ olun <3

GTX 1050 ile bitirdim ben oyunu, çatır çatır oynarsınız. 8 GB daha RAM eklemeniz yeterli. Eğer bütçeniz yoksa Mem Reduct programı ile RAM dolduğunda otomatik temizletebilirsiniz, arada takılmalar yaşatacaktır ama oynamanıza engel olmaz.

Maalesef oyunu silmek zorunda kaldım çünkü oyun benim düşündüğümden bile fazla kasıyordu ucu ucuna 60 FPS yakalayabiliyordum grafikleri ve FSR ne kadar çok açsamda maalesef donmalar devam etti bende oyunu sildim sanırım RAM yetmediği için bu kadar kasma oldu yoksa daha önce şu anki Laptop'da RDR 2 GoW ve Marvel Spider-Man gibi yüksek sistem isteyen oyunları kasmadan oynamştım eğer bu konuya bakan arkadaşlar için mümkünse RAM yükseltip öyle girin çünkü en sonda sinirlenip 1024 çözünürlüğede çektim ama bana mısın demedi

Not: Malum oyun biraz pahalı bir de 20 Kasım Steam dolara geçinde oyunu korsan olarak yükledim indirdiğim siteki link oyunun güncel olduğunu söyledi oyunu açtığımda sürüm 2.02 sürümüymüş kasma belki de korsan olduğu içinde olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı