Ryzen 5 5600H'lı HP Victus alınır mı?

m1cope

Kilopat
Ekte belirttiğim özellikli bir laptop hâlâ alınır mı acaba?

Screenshot_2023-12-14-13-11-39-799-edit_com.dolap.android.jpg

3050 yetersiz bence. Oyunu geçtim Studio gibi şeyler içinde kurtarmaz. 3060 olan sürümü varsa onu tercih ederdim ben.

Oyun amaçlıysa en az 3060 alınmalı bence. Tabii kaç W olduğu da önemli. İşlemcisi iyidir. 8 GB RAM günümüz için yetersiz, 16'ya yükseltilmeli.

Fiyatını bilmeden nasıl yorum yapalım?

Islemcisi nasil Peki? AMD'yi hic bilmiyorum
İşlemcisi güzel ve performanslı, güçlü bir işlemci. ( Şu yıl itibariyle)
Farklı marka aynı özellikteki laptobu bende kullanıyorum ve işlemci, işini gayet iyi görür.
Ekran kartı ise kullanımına göre seçmelisin. Amacın her oyunu oynamaksa seni üzebilir ki 3050m 2023 itibariyle alınmaması gereken bir kart.
Ancak sen c2077, rdr2 vs vs gibi 2 3 sene önce çıkmış oyunları oynarım dersen hala iyi grafiklerde güzel fpslerde oynayabilirsin.
Son olarak fiyat yazmamışsın ama en fazla 18 19k dan fazla verme.

İşlemcisi güzel ve performanslı, güçlü bir işlemci. ( Şu yıl itibariyle)
Farklı marka aynı özellikteki laptobu bende kullanıyorum ve işlemci, işini gayet iyi görür.
Ekran kartı ise kullanımına göre seçmelisin. Amacın her oyunu oynamaksa seni üzebilir ki 3050m 2023 itibariyle alınmaması gereken bir kart.
Ancak sen c2077, rdr2 vs vs gibi 2 3 sene önce çıkmış oyunları oynarım dersen hala iyi grafiklerde güzel fpslerde oynayabilirsin.
Son olarak fiyat yazmamışsın ama en fazla 18 19k dan fazla verme.
Hocam 2. eli 21k yazmislar 1 yıl garantili.Onun yerine bunu alsam nasil olur?
Pek oyun oynamiyorum. Hatta ekran kartsiz model alacaktım ileride satmasi kolay olur diye ekran kartli model onerdiler.
16 ram var i5 12450h var gerisi aynı.

Alınmaz. O işlemci çok ısınıyor diye şikayetler var, 3050 zayıf bir kart, 8 GB RAM yetersiz, 60 Hz ekran.

Yeni konular

Geri
Yukarı