Ryzen 5 5600X için anakart önerisi

Bütçe
1600
B550 Tomahawk güzel görünüyor ama kaliteden çok ödün vermeden biraz daha uygun bulabilirsem sistemine SSD de alabilirim.
MSI B550-A Pro işinizi görecektir diye düşünüyorum.
MSI B550-A Pro | Itopya
MSI B550-A Pro | Vatan Bilgisayar

Ucuz bir şeyler olsun derseniz de MSI B450 Tomahawk Max öneririm, sadece küçük bir BIOS güncellemesi gerekiyor. Önerdiğim diğer 2 anakart kadar kaliteli olmasa da ihtiyacınızı karşılayacaktır diye düşünüyorum.
MSI B450 Tomahawk Max

Sharkoon TG6'dan iyi bir kasa mı bu? Bana biraz daha fiyat performans bir şeyler lazım kasa, Power, anakarta toplam 3.500tl verebilirim.

3500TL bütçeyse bu ürünlere bakılabilir. Attığım kasa TG6'dan daha iyi.

Anakart isteğe bağlı B550 Tomahawk ile değişebilir. 3359TL yapıyor burası.

MSI B550-A PRO işinizi görecektir diye düşünüyorum.
MSI B550-A Pro | Itopya
MSI B550-A Pro | Vatan Bilgisayar

Ucuz bir şeyler olsun derseniz de MSI B450 Tomahawk Max öneririm, sadece küçük bir BIOS güncellemesi gerekiyor. Önerdiğim diğer 2 anakart kadar kaliteli olmasa da ihtiyacınızı karşılayacaktır diye düşünüyorum.
MSI B450 Tomahawk Max

B550-A Pro benim için mantıklı görünüyor teşekkürler. Bir tane de Power Supply önerir misiniz arkadaşlar sanırım 750W ihtiyacım var ama Power Supply markaları hakkında hiçbir fikrim yok kötü bir şey almak istemiyorum. Bütçem 800-1200 civarlarında şimdiden teşekkürler...

B550-A Pro benim için mantıklı görünüyor teşekkürler. Bir tane de Power Supply 9nerir misiniz arkadaşlar sanırım 750W ihtiyacım var ama Power Supply markaları hakkında hiçbir fikrim yok kötü bir şey almak istemiyorum. Bütçem 800-1200 civarlarında şimdiden teşekkürler...
Bunun için yeni konu açmanız gerekiyor.
Ayrıca, B550-A Pro ile donanımsal açıdan aynı ama kozmetik olarak daha iyi olan MSI MPG B550 GAMING PLUS modelini de düşünebilirsiniz. Neredeyse aynı fiyattalar.

Geri
Yukarı