Ryzen 5 5600X sistem video izlerken ve oyun oynarken donuyor

Hawkcan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım ilk aldığımda sorun yoktu ama 1 hafta filan geçince oyunlar da 1-2 saniyelik donmalar FPS droplar olmya başladı. YouTube'da video izlerken yorum kısmına inmek istediğimde acayip kasıyor geri video ya çıkmak istediğimde yine kasıyor. Video yu durdurup yorumlara indiğimde hiçbir sorun yok.

Bilgisayar özelliklerim.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X.
Anakart: MSI b 450M a Pro Max.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 6400.
256 GB M.2 SSD.
650W 80+ PSU.

Son düzenleme:
Stok soğutucu kullanıyorum Google de gezerken 40 55 arası oyun oynarken Max 85 oluyor.

Stok soğutucu kullanıyorum Google de gezerken 40 55 arası oyun oynarken Max 85 oluyor.

Güçsüz mü geliyor ekran kartı.

Güçsüz değil fakat AMD ekran kartlarının sorunları bitmiyor. Bu da onlardan biri olabilir.

Google de gezinirken hayret 40-55 iyi alıyorsun fakat o işlemci ile stok soğutucu seni ileride çok üzer sistemi komple sıfır mı aldınız ki öyleyse format atın düzelmezse iade edin oyunda 85 derece fazla işlemci yorgun

Google de gezinirken hayret 40-55 iyi alıyorsun fakat o işlemci ile stok soğutucu seni ileride çok üzer sistemi komple sıfır mı aldınız ki öyleyse format atın düzelmezse iade edin oyunda 85 derece fazla işlemci yorgun.

Sıfır aldım bilgisayarı format attım düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı