Ryzen 5 5600X Snowman M105 ile 90 dereceye ulaşıyor

laxsy1938

Centipat
Daha fazla  
Ryzen 5 5600X işlemci satın aldım. Şu an masaüstünde takılıyorum sadece Google açık ve 65-75 derece arası gidip geliyor. Valorant'a giriyorum işlemci sıcaklığım 85-90 derecelere çıkıyor. İşlemci de bir sıkıntı olabilir mi? Bu arada üstüne takılı olan soğutucu aşırı adi bir soğutucu. Snowman M105 adlı bir soğutucu. Çok adi bir soğutucu ama yine de bu kadar sıcak olması normal mi?

Sizi çok sevdim ama artık uyumalıyım. Son bir video paylaşıyorum. Ama siz de ki bu tecrübesizliğin vermiş olduğu gazdan şüpheliyim. Biliyorum yine idrak etme konusunda sıkıntı yaşayacağız, ama olsun eğlenceliydi gece gece 🤣 Buyrun bitirim ikililer. Sizin için video'nun zamanınıda ayarladım. Yormayın artık kendinizi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka gibisiniz <3 Bu test sırasında 1.42 voltaj 4.8Ghz ile 120W bile olmazken, arkadaş 1.2v 4.4Ghz ile 120W olacağından bahsediyor. Aynen çok fazla ısınan bir işlemci Ryzen 5 5600X. Herkese yayın bu ender bilginizi. Seviliyorsunuz 🥱🤭

Eki Görüntüle 1515609 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣Eki Görüntüle 1515611

Yani varya ceza alsamda değer bu enerjiye. Çok teşekkür ederim. 2 gram beynim vardı o da sayenizde gitti <3 🤣 🤣 🤣 Eki Görüntüle 1515612
Ne anlatıyorsun sen yahu? Emojilere bak. 2 saat bunu mu araştırdın? Silikon farkı nedir bilir misin? 4.70 Ghz'de 1.3V ile çalışan işlemci çok rahat 120W bulabilir, kaldı ki 110 ile 120 arasında bir fark yok. Tahmini söylediğim değeri 2 saattir yalanlamaya çalışıyorsun, sana ne kullandığını bile attım işlemcinin. Farkında mısın bilmiyorum ama ben oradan buradan bulma bilgilerle karşına çıkmadım, işlemci fiziksel olarak bende var hani, anlamamış olabilirsin, keza 2 gram beyin pek sağlıklı çalışmaz. O da emojilere gitmiş anlaşılan, hadi git yat uyu yeter sana bu akşamlık ders.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne anlatıyorsun sen yahu? Emojilere bak. 2 saat bunu mu araştırdın? 4.70 GHz'de 1.3v ile çalışan işlemci çok rahat 120W bulabilir, kaldı ki 110 ile 120 arasında bir fark yok. Tahmini söylediğim değeri 2 saattir yalanlamaya çalışıyorsun, sana ne kullandığını bile attım işlemcinin. Farkında mısın bilmiyorum ama ben oradan buradan bulma bilgilerle karşına çıkmadım, işlemci fiziksel olarak bende var hani, anlamamış olabilirsin, keza 2 gram beyin pek sağlıklı çalışmaz. O da emojilere gitmiş anlaşılan, hadi git yat uyu yeter sana bu akşamlık ders.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha bu arada anakartım gelsin senin şu sensör bozuk muhabbetini bile yalanlayacağım kaybolma sakın buralarda kal.

Gece gece taktın kafayı ya. Kardeşim anlama yetinde bir problem mi var? Arkadaş 90 derece sıcaklığı bir test sonrasında mı yaşıyor? Bu işlemci için çok fazla ısınan bir işlemci demişler. Benim sana paylaştığım testler super mario oyununda test edilmiyor. Full stress testi yapılarak testler gerçekleşiyor. Normal bir AAA oyununda bu işlemci 120W yapsın ben hiçbir şey bilmiyorum. Sen 120W olduğundan bahsettin, şimdi de 110 ile 120 arası diyorsun. Kafayı mı yedin sen? En son paylaştığım video da eleman stock değerlerde 90W görmüş :D sen 5600X default voltaj değerini biliyor musun? 110W aldığı değer 1.42voltaj 4.8GHz sabit all Core voltaj ve sabit all Core frekans yapılmış değerdir. Gerçekten saçmasın. Şimdi tahmini mi oldu 120W? Ben sana sabahtan beri bu işlemcinin varsayılan TDP değerin 65W olduğunu, ve duruma göre ağır yük altında genişleme yapabileceğini, ama hiçbir şekilde 120W olmayacağını yazıp durdum ama sen beni alay konusu yaptın. Sonra da aşağılık kompleksli ben mi oldum? Kendi deneyimsizliğinden kaynaklı hepsi ve hala üste çıkmaya çalışıyorsun. Ben senin üstüne çıkmıyorum. Kaynak dedim sen kendini öne sürdün. Bence siz trollsunuz bu tepkilerin başka bir anlamı olamaz. AMD kendi sayfasında 65W yazıyor ama sen hala bla bla diye devam ediyorsun. Beni yalanlayacakmış :p kardeşim git AMD'nin kendisini yalanla. Ne tuhafsın ya. Her yazdığın daha sonra birbirinden tutarsız oluyor, ama sen de tutarlı ne var ki, başından beri tutarsızca şeyler söyleyen birisinin daha sonra kendisini anlamasını beklemekte ayrı bir şeydir. Bu yüzden kendime kızıyorum. Çünkü her insan öyle yanlışlarını kendi eksiklerini kabul etmez. Kusura bakma ama beni alay konusu yapan bilgisiz birine hoşgörülü olamam. Sen bilgisiz birisisin bu konuda. Bunu kabul ettikten sonra gelişim gösterebilirsin, ama bu tavırda yazmaya devam edersen farklı şekilde anlayacaksın eninde sonunda :)

Biraz daha kitap okumalısın bence özellikle tavsiyem: "bülbülü öldürmek - harper lee "

İyi bir şey önerdiğin için teşekkür ederim. Biraz bakındım sözlerine ve hoşuma gitti. Anlayışı yüksek bir yazarmış. İyi geceler. Ama bu işlemci konusunda kötüsünüz maalesef böyle. Üzgünüm <3

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı