Ryzen 5 7500F için işlemci soğutucu önerisi

Bütçen onemli. On tarafa 360mm takiliyor. Bütçen 3K ise 360mm atayim. 7500F'e gerek yok, ama islemci yukseltirsen avantaj olur.
Yok hocam okadar yüksek bütçem yok 1.500 'e kadar birşey arıyorum maksimum 2.000 TL olacak.F/P urunu olsun lütfen.İslevini yerine getirdikten sonra görüntünün pek bir önemi yok benim için

Yok hocam o kadar yüksek bütçem yok 1.500'e kadar bir şey arıyorum maksimum 2.000 TL olacak.F/P urunu olsun lütfen. İslevini yerine getirdikten sonra görüntünün pek bir önemi yok benim için.

Attigim LE500 alabilirsin.

AG400 nasıldır sizce hocam yeterli gelir mi? Sıvı sogutucunun avantajı nedir?

AG400'te yeter ama 224 XTS oneririm ben, bütçe varken.

Sivi sogutma biraz gosteris, biraz daha iyi render alirken sogutma ornegin. Tabii bu dedigim daha iyi sogutucular, yoksa o 240mm performansini yazdigim kuleler yine verebilir.

AG400'te yeter ama 224 XTS oneririm ben, bütçe varken.

Sivi sogutma biraz gosteris, biraz daha iyi render alirken sogutma ornegin. Tabii bu dedigim daha iyi sogutucular, yoksa o 240mm performansini yazdigim kuleler yine verebilir.
Peki hocam 224 XTS mi yoksa LE 500 mu performans açısından daha verimli olur ?Teşekkür ederim cevaplarınız için

Peki hocam 224 XTS mi yoksa le 500 mu performans açısından daha verimli olur? Teşekkür ederim cevaplarınız için.

İkisi de iyi bir sekilde soguk tutar, ikisi de kendi kategorisine gore uygun urunler. DeepCool, 240mm olarak fiyatina gore ucuzlarindan. 224XTS ise yine ucuz olarak iyi bir kule tipi. Bütçe varsa LE500 alabilirsiniz. Sivi sogutma, sogutma tipi farkli oldugundan 120mm falan olmadikca daha onde, tabii urunun kendisine gore de degisir. Top seviye kuleler bundan daha iyi olabilir.

DeepCool AG400 vs ID Cooling SE 224 XTS

Arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz ?Sizce biraz daha zorlayip L500 Mu almaliyim yoksa bunlar mı iyidir?

Arkadaşlar linkteki ürünü tavsiye edermisiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı