Ryzen 5 7500F için soğutucu önerisi

Sitesinde olduğu yazıyor Assassin King 120 SE – Thermalright

Fiyat neden 1200 oluyor bir fikrim yok ama 1200TL'ye değecek bir soğutucu.

IMG_20240224_174956.jpg

1374 lira olan modelde AM5 olmadığı yazıyor yani sağda ki ile farkı ne o zaman.

Şu sıralar fiyatı biraz çıkmış olsa da yine de önerilen bir soğutma. Ak400 ile bu soğutucu arasından birini seçebilirsiniz.
Hocam bildiğim kadarıyla 4 gram TF4 macun çıkıyor o soğutucudan eğer ihtiyacınız varsa alınabilir ancak zam yedi.
Ediyor. Ödeme kısmında 1200TL gözüküyor bende. Amazon Prime ile alırsan kargo ücreti ödemezsin.

Yanıtlarınız ve ilginiz için teşekkürler, AK120 SE ARGB olanı alacağım gibi duruyor.

AM5 desteği olduğuna eminiz, değil mi? Sonra iade etmekle uğraşmayalım. Amazon desteğe ulaşsam net bilgi verirler mi ki?

Dosya Ekleri

• harika.png
    harika.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 8
Değil gibi hocam, AM5 için kit gerekli gibi bu soğutucudan da kiti çıkmıyor.

Görsellerde ve soğutucunun sitesinde AM5 ile uyumlu olduğu gözüküyor. Ayrıca başka konularda da AM5 için bu soğutucunun önerildiğini görmüştüm sanki. Hayırlısı diyerek sipariş edeceğim. Eğer uymazsa bilgilendiririm.

Görsellerde ve soğutucunun sitesinde AM5 ile uyumlu olduğu gözüküyor. Ayrıca başka konularda da AM5 için bu soğutucunun önerildiğini görmüştüm sanki. Hayırlısı diyerek sipariş edeceğim. Eğer uymazsa bilgilendiririm.

Hocam ARGB olan modelinde özellikle AM5 olduğu yazıyor zaten biz bunu diğer model için söylemiştik.

ARGB rahatısz etmiyorsa ARGB olanını al hem daha ucuz. Ve evet bende AM5 olduğuna eminim ama risk almaya gerek yok. 2 Hafta sürebiliyor gelmesi.

ARGB rahatsız etmiyorsa ARGB olanını al hem daha ucuz. Ve evet ben de AM5 olduğuna eminim ama risk almaya gerek yok. 2 hafta sürebiliyor gelmesi.

Hocam sipariş vermeden son kez sormak istiyorum; bu soğutucu yerine bu bütçeye başka soğutucu alınabilir mi? 14 Mart'ta teslim edileceği yazıyor, biraz geç.

Hocam sipariş vermeden son kez sormak istiyorum; bu soğutucu yerine bu bütçeye başka soğutucu alınabilir mi? 14 Mart'ta teslim edileceği yazıyor, biraz geç.
Acelen yoksa bu bütçede en iyisi o. Acelen varsa SE214XT de üzmez ama King daha iyi bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı