Ryzen 5 7500F ve RTX 4070 Super sistem alınır mı?

principlework

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, Bu sistemi 60K'ya topladım. Geleceğe dönük yapmaya çalıştım. Sizce sistemi güncel tutmak için ileride (2-3 yıl sonra mesela) neler ekleyip değiştirmeliyim? Ör işlemci ram vb soğutma gibi.
Bu sisteme ilave edebileceğiniz F/P 2K monitor de var mıdır? Monitor hiç araştırmadım. En fazla 10k ayırabilirim gibi duruyor.
Şimdiden teşekkür ediyorum dönüşünüz için.

1708519654907.png

Son düzenleme:
Şu sistem için yorumunuz ne olur? Geleceğe dönük yapmaya çalıştım. Sizce sistemi güncel tutmak için ileride neler ekleyip değiştirmeliyim?
Bu sisteme ilave edebileceğiniz F/P 2K monitor de var mıdır? Şimdiden teşekkür ediyorum dönüşünüz için.

Eki Görüntüle 2122320

Bütçen ne kadar bilmiyorum o yüzden bütçen yeterse direk işlemci dahil bu sistemi almanı öneririm.

Sistemi bu şekilde ayrı ayrı alıp kendin toplaman daha iyi olacaktır.

Bütçen ne kadar bilmiyorum o yüzden bütçen yeterse direk işlemci dahil bu sistemi almanı öneririm.
Teşekkür ediyorum yorumun için. Şu an bütçemin tam sınırındayım aslında. Gönlümde yatan işlemci bu ama bir kaç yıl sonra değiştirebileceğim muhtemelen.
Ekran noktasında yorumunuz var mıdır?

Teşekkür ediyorum yorumun için. Şu an bütçemin tam sınırındayım aslında. Gönlümde yatan işlemci bu ama birkaç yıl sonra değiştirebileceğim muhtemelen.
Ekran noktasında yorumunuz var mıdır?

Ben olsam böyle bir sisteme kesinlikle 2K bir ekran alırdım ve bütçene uygun en iyi 2K ekranda bu.
Bu da bütçene en yakın 240 Hz 2K önerim.

Ben olsam böyle bir sisteme kesinlikle 2K bir ekran alırdım ve bütçene uygun en iyi 2K ekranda bu.
Bu da bütçene en yakın 240 Hz 2K önerim.
ilk monitor tam sınırda ve 9.999₺ :)
Muhtemelen bir kaç ay 1080p ile idare edeceğim sonrasında ikinci önerdiğinizi alırım gibi duruyor. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı