Ryzen 5 7500F ve RX 6600XT nasıldır?

TRdarnees62

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm. Sizlere bir sorum olacak. Bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve işlemci olarak Ryzen 5 7500F almayı düşünüyorum ekran kartı olarak ise RX 6600XT almayı düşünüyorum şu anlık sadece ekran kartı ve işlemci konusunda kafamda net düşünceler oluşmaya başladı sizce söylediğim ikili yeterli olur mu işlemci o ekran kartını besleyebilir mi güzel ikili mi bu arada toplamak istediğim PC'yi oyun için toplamayı düşünüyorum.

Rahat besler. Ekran kartı için bütçeniz nedir daha iyi bir şey öneririz belki.

Belirli bir bütçe yok aslında siz önerin ben bakayım isterseniz mesela RX 6600XT'den daha iyi ne var veya var mı?

Belirli bir bütçe yok aslında siz önerin ben bakayım isterseniz mesela RX 6600XT'den daha iyi ne var veya var mı?

Bu arada bunu dememin sebebi de şu her ay bir veya iki parça alarak PC toplayacağım hazır sisteme param yetmiyor malum günümüz şartlarında ise para biriktiremiyorum bende çareyi parçaları tek tek almakta buldum o yüzden belirli bir bütçe yok maaşımın yettiği kadar siz önerin ben bakarım.

4060 Ti 6600 XT'den daha mi iyi bir kart yani mesela 6600 XT'yi tercih edersem pişman olur muyum?
Evet olursunuz. 4060ti yeni nesil bir kart. Kas gücü olarakta güçlü, teknolojik zenginlik açısından da. 6600xt kötü bir kart demiyorum, ama aynı ligin topçusu değiller tabiri caizse 😊

Evet olursunuz. 4060 Ti yeni nesil bir kart. Kas gücü olarak da güçlü, teknolojik zenginlik açısından da. 6600XT kötü bir kart demiyorum, ama aynı ligin topçusu değiller tabiri caizse 😊

Anladım NVIDIA tarafında 4060 peki AMD tarafında.

Anladım NVIDIA tarafında 4060 peki AMD tarafında.

4060 Ti ın muadili hangi ekran kartıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı