Ryzen 5 7600X için soğutucu ve termal macun önerisi

Kasama uyumlu olup olmadığını nereden öğrenebilirim? Daha önce hiç sıvı soğutma deneyimim olmadı.

İşlemcine uyumlu AM5 sokete sahip kasa marka modelin nedir muhtemelen üst kanalına vida ile bağlanıyordur zaten attığım soğutucularda ID-Cooling'in çift ve 3 fanlı olmak üzere kaliteli soğutucuları.

İşlemcine uyumlu AM5 sokete sahip kasa marka modelin nedir muhtemelen üst kanalına vida ile bağlanıyordur zaten attığım soğutucularda ID-Cooling'in çift ve 3 fanlı olmak üzere kaliteli soğutucuları.
Dark Diamond Pro kasam var üstte an yok fakat tozluk var oraya monte edebilir miyim ? Kule tiplerinde de ramlere engel olur mu onu düşünüyorum

Dark Diamond Pro kasam var üstte an yok fakat tozluk var oraya monte edebilir miyim? Kule tiplerinde de RAM'lere engel olur mu onu düşünüyorum.

RAM'lere çarpmaması üzere tasarlanmıştır anakart eğer ATX bir anakartın varsa büyük ihtimal ATX'dir AM5 kart kullanıyorsan mATX almazsın diye düşünüyorum çarpma sorunu olmaz yani 4 giriş varsa kartında 2 4 şeklinde RAM'leri takarsanda hiçbir şekilde çarpmaz sıvı soğutmasınada bakayım.

RAM'lere çarpmaması üzere tasarlanmıştır anakart eğer ATX bir anakartın varsa büyük ihtimal ATX'dir AM5 kart kullanıyorsan mATX almazsın diye düşünüyorum çarpma sorunu olmaz yani 4 giriş varsa kartında 2 4 şeklinde RAM'leri takarsanda hiçbir şekilde çarpmaz sıvı soğutmasınada bakayım.
matx anakart o yüzden emin olamadım

@erme @Miraç Gürbüz Id Cooling FrostFlow x 240 Lite siparişi veriyorum o zaman teşekkür ediyorum sizlere.

@Miraç Gürbüz daha anlaşılır yazabilir misiniz? Virgül kullanın, devrik cümle kurmayın mümkünse.

240mm üst panel, 360mm ön panel, 120mm arka panel, 240mm alt panel için sıvı soğutma desteği mevcut üst panel için sıvı soğutma alacaksa 240mm bir soğutucu tercih edebilir ön panel için 360mm, arka panel için 120mm, alt panel için 240mm.

Geri
Yukarı