Ryzen 5 7600X için soğutucu ve termal macun

Liveria

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 7600X için kule tipi fanli soğutucu ariyorum.
Eğer ileride 7000 için X3D serisi gelirse işlemciyi yükseltecegim. Öneriniz nedir?

Ayrıca kaliteli bir termal maçına ihtiyacım var.

Kasa : NZXT H510 Tempered Glass Siyah USB 3.1 ATX Mid Tower Kasa

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kule tipi soğutucu için pek bir fikrim yok hep sıvı soğutma kullandım ama termal macun için bu ürünü alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 7600X için kule tipi fanli soğutucu ariyorum.
Eğer ileride 7000 için X3D serisi gelirse işlemciyi yükseltecegim. Öneriniz nedir?

Ayrıca kaliteli bir termal maçına ihtiyacım var.

Kasa : NZXT H510 Tempered Glass Siyah USB 3.1 ATX Mid Tower Kasa

Teşekkür ederim.
Noctua NH-D15 yada Noctua NH-U12A. Termal macun olarak Noctua NT-H2 yada Cooler Master Mastergel Maker.

Noctua NH-D15 yada Noctua NH-U12A. Termal macun olarak Noctua NT-H2 yada Cooler Master Mastergel Maker.
Noctua NH-D15 sığmaz diyordum ama siyah - beyaz kapakla bile sığmış ve güzel durmuş.

Adsız.jpg

Amazon'da buldum siyah olanını.

Bu ürünü aldıktan sonra 7900X3D bile çalışır diye tahmin ediyorum, soğutması çoğu bilindik 360mm AIO sıvı soğutmadan daha iyi.

Noctua NH-D15 sığmaz diyordum ama siyah - beyaz kapakla bile sığmış ve güzel durmuş.

Eki Görüntüle 1609924

Amazon'da buldum siyah olanını.

Bu ürünü aldıktan sonra 7900X3D bile çalışır diye tahmin ediyorum, soğutması çoğu bilindik 360mm AIO sıvı soğutmadan daha iyi.
Chromax'lar çok tatlı ya. Bende F12 IndustrialPPC satın aldım yakın zamanda. NH-D15 piyasada göreceğin çoğu 240MM radyatörlü sıvı soğutmaları döver, 360MM ile kapışır ancak hava akışı iyiyse. Hava akışı olmayan kasalarda sıvı soğutma daha iyidir. Ben alacak olsam U12A Chromax alırdım şahsen.

Hocam selamlar daha uygun bir şeyler var mı? Bütçem Max 1 k soğutucu ve macun için

Hocam soğutucu işime yarar mı? Neden bunu seçtik öğrenebilir miyim?

Hocam selamlar daha uygun bir şeyler var mı? Bütçem Max 1 k soğutucu ve macun için

Hocam soğutucu işime yarar mı? Neden bunu seçtik öğrenebilir miyim?
Bunu alıyorsunuz, çöp fanlarını çıkartıyorsunuz.
Bu fanı takıyorsunuz. 1 adet almanız yeterli. Termal macun olarakta NT-H1 alıp sırtınızı koltuğa yaslıyor keyfinize bakıyorsunuz.

Bunu alıyorsunuz, çöp fanlarını çıkartıyorsunuz.
Bu fanı takıyorsunuz. 1 adet almanız yeterli. Termal macun olarakta NT-H1 alıp sırtınızı koltuğa yaslıyor keyfinize bakıyorsunuz.
Hocam siyahi var mı fanların?

Geri
Yukarı