Ryzen 5600 için soğutucu önerisi

Yeserıroglu

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar.
İşlemcim r 5600 ana kartım B550 m k kasam ASUS TUF GT 302 işlemcim kışın bu zamanlarda aşırı yükte 82leri görüyor. Yaz için fiyatlar artmadan soğutucu almak istiyorum fakat 120mm lim sıvı soğutucu olan NZXT'nin Kraken 120mmlik soğutucusu mu yoksa performaz perfan 120 mi alsam bilemedim. Bir de sizin fikirlerinizi almak istedim, bütçem 1500'ü geçmek istemiyorum.

GT 301 kasanın üst kısmı maalesef 240mm desteklemiyor ama benim yaptığım gibi 2 3 vida ile tutturman mümkün olabilir.

Şu an bence bu ürün şu anki ekonomik koşullarda çok etkili bir soğutma sağlayacaktır sistemine.

Montajla ilgili detaylı bir anlatımım da mevcut:

GT 301 kasanın üst kısmı maalesef 240mm desteklemiyor ama benim yaptığım gibi 2 3 vida ile tutturman mümkün olabilir.

Şu an bence bu ürün şu anki ekonomik koşullarda çok etkili bir soğutma sağlayacaktır sistemine.

Montajla ilgili detaylı bir anlatımım da mevcut:

Ben 240 destekliyor diye biliyordum.

Ben 240 destekliyor diye biliyordum.
Kendi sitesindeki bilgilerde desteklemediği belirtiliyor açıkça. Destekliyor sanıp alanların sonu genelde hüsran oluyor ama ben bir şekilde yapmayı başardım. Donanımlar müsaade etti yani. Ram'lerim 2-3mm daha yukarıda olsa monteleyemezdim gerçekten.

Perfan ID-Cooling 214'ün aynısı farklı marka basmışlar o kadar. İşinizi hayli hayli görür.

Çok teşekkür ederim. Fiyatlar artmadan almak lazım.

Perfan ID-Cooling 214'ün aynısı farklı marka basmışlar o kadar. İşinizi hayli hayli görür.

Anakartıma uyar değil mi boyutundan yana sıkıntı olmaz bir de içinden çıkan macun iş görür mü sistemim yeni daha iki aylık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı