Ryzen 5600X sistemden görüntü alamıyorum

Ünal Tekdemir

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba;
Arkadaşlar yeni sistem topladım ama görüntü alamıyorum. Acaba BIOS güncellemesimi gerekli?
Sistem;
CPU: Ryzen 5600X.
Anakart: MSI B550 MPG Gaming Edge Wi-Fi.
RAM: Corsair Vengeance Pro 8x2 3200MHz.
Disk: Samsung 870 Evo Plus.
Ve diğer parçalar...
Şimdi sistemi açınca Boot ışığı yanıyor anakartta ve görüntü falan yok. B550'lere BIOS güncellemesi yapmalı mıyım? Direk uyumlu değil mi? Nasıl yapacağım PC açılmadan? Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese merhaba;
Arkadaşlar yeni sistem topladım ama görüntü alamıyorum. Acaba BIOS güncellemesimi gerekli?
Sistem;
Ve diğer parçalar...
Şimdi sistemi açınca Boot ışığı yanıyor anakartta ve görüntü falan yok. B550'lere BIOS güncellemesi yapmalı mıyım? Direk uyumlu değil mi? Nasıl yapacağım PC açılmadan? Yardımcı olursanız sevinirim.
İşlemcide bir grafik birimi yok o yüzden görüntü alamazsın.

Anakartın arkasında flash BIOS düğmesi varsa bir flash belleğe en yeni sürümü atıp flash belleği anakartta flash BIOS için ayrılmış olan porta takıp flash BIOS düğmesine basınız.

Herkese merhaba;
Sistem;
Ve diğer parçalar...

Reis, ekran kartın yoksa görüntüyü nereden alacaksın, PSU'dan mı? Çünkü APU işlemcin de yok da.

"Support for 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors and future AMD Ryzen™ processors with BIOS update."

Ekran kartı olsa da kişi görüntü alamaz BIOS güncellemesi yapmadığı sürece.

BIOS Flashback ile içine beta olmayan son sürüm BIOS kur. Ayrıca ekran kartın yoksa bunu yapsan bile işlemcide grafik birimi olmadığı için görüntü alamazsın.

BIOS

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı