Ryzen 7 1700 ve GTX 1080Tİ Sistem

Evet After Effects ile yapıldı. Al sana kanıt:
1.jpg

Yani diyorum ki o kanal güvenilirdir. Ben gidip ömrünün sonuna gelmiş bir platforma yatırım yapmak istiyorum dersen o çok sevdiğiniz 7700K ve Z270 bir anakart alabilirsin.

Yani diyorum ki o kanal güvenilirdir. Ben gidip ömrünün sonuna gelmiş bir platforma yatırım yapmak istiyorum dersen o çok sevdiğiniz 7700K ve Z270 bir anakart alabilirsin.
Teşekkür ediyorum bu kadar basitti. Intel veya Ryzen her şekilde bu sistemi toplayacağım bir eksik olduğunu düşünüyor musunuz? Genel anlamda monitörler hariç. Bir de 60Hz IPS monitör önerisi yapan olmadı. 2.monitör olarak öneriniz var mı 60Hz 5ms IPS 24" bir monitör?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi tamamen yaz buraya.

Bu kadar sanırım.

Değişiklik olursa anca AMD'den Intel'e çevirebilirim bir ihtimal samimi olarak söylüyorum. Emircan çok problem olmasın yüksek ihtimalle Ryzen takacağım zaten, de ben sadece genel anlamda Sosyal'de verilen yanıtlara tepki verdim. Bir problem varsa kendi adıma özür dilerim.

Sistem bu gibi gözüküyor eksik varsa veya değiştirilmesi gereken bir şey (konuşulanlardan sonra) cevaplarınızı bekliyorum.

Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı